Bakici-yardimci nasil bulacagim?

03/04/2013 08:59:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: Bakici-yardimci nasil bulacagim?

03/04/2013 09:10:00

ya bi kadınla tanıştım geçen,aslında o yapabılır,bi sorayım.

03/04/2013 20:07:00

Adliye 'ye bazen böyle darda kalmış kadınlar gelebiliyor, benimde aklımda olsun, yarın bi haber ederim sağa sola

Bana da, bana daaa...

03/04/2013 22:31:00

Hafta da 1 yarım gün ,haftalık rutin temzilik yapacak (balkonları yıka,makineyle süpür,viledayla sil,toz al,lavabo-wc dezenfekte et,çöpleri topla at,belki ütü yap...) birini arıyorum,50 tl dedim kimse dönüp bakmadı.. evim küçük,dağıtan yok,ama 10 gün içinde doğum yapacağım,artık tek başına  çok zorlanıyorum..halı silme istemem,ayda 1 gün belki 2 ayda bir bile olabilir cam sildireceğim,yemek yaptırmam,kendi evini siler gibi silip gidecek..benim bile 2,5 - 3 saatimi alıyor bitirmek,kadınlar iş beğenmiyor,anlamıyorum..mesela bu gün,karnım burnumda yaptım bütün işi ve 10:20 geçe başladıysam ,12:45 de bitmişti..hadi onun işi de 13 :00 de bitsin ...keşke bana da birini bulabilsek :/

03/05/2013 17:26:00

Blackjin, 50 tl aylık mı her seferine mi diyorsun anlamadım.

03/05/2013 18:09:00

yarım gün için 50 tl.diyorum ,günlük 50 ye kimse gelmezki zaten..haftada 1 yarım gün ..

03/06/2013 07:20:00

allah allah.. kimse aç değil, bunu anladık :)

03/06/2013 07:22:00

bendeki ablaya söyledim sovan seni. blackjin, sen nerede oturuyordun? senden de bahsettim belki tanıdığı biri vardır diye.

03/06/2013 11:54:00

ay efendim tam gün yevmiyeleri kesiliyormuşmuş... bu düzen de sistemimizi kurana kadar,sonra yine 15 de bir almaya başlarım diye düşünüyorum,en azından bu şekilde yazı çıkarsam yeter ..altınkumda kazan kebap var,genelde herkes bilir,kazanın yanındaki trafonun sokağından girip dümdüz sahile doğru evimiz..

tam gün 15 de 1 gelen ablamız emekli oldu,artık yaşlandı da 70 veriyordum ki bazı zaman ayda 1 e denk geliyordu resmen 70 yine değişmiyordu,ona ,ama isterseniz bir bayan var elimde Ayten adı,ben almadım ama antalyanın tanınmış ailelerine gidiyor 80 alırım haftada 1 e dedi..tlf 0544 9422360  ,annemin tanıdığı ve evine temizliğe gittiği bayanın adı inci hanım,ismini verirseniz belki tanıdığı biri olur ,kendisi olmasada..şartlarını konuşursunuz..

03/06/2013 12:06:00

yok yani sorduğunda ağlamayı biliyorlar,açız diyolar...ama çalışlmaya gelince ?? hani evde çamaşır makinesi var,kurutma makinesi bulaşık makinesi,aslanlar gibi su filtreli elektrik süpürgesi,aslında ihtiyacım yok kimseye,ama bebek olunca neyle karşılaşıcam bilmiyorum,birde titiz insanım yani,dökülen saçılan ortada kalmaz hemen temizler öyle bırakırım,bana gelen ablam tatile gelir gibi gelirdi bana,bu ev kirlenmiyo diye..tek derdim toz görmemek ,birde pencerelerim için alıyodum temelde ,çünkü opencereler küçük karelere bölünmüş ve dışlarında ahşap panjur var..silmek cinnet sebebi..ama onu bile yılda 2 -max 3 sildirirdim kadına ki piskopat olmasın...mutfak dolaplarımı felan sildirmedim ,hep kendim sildim...ööle yani..

03/24/2013 09:44:00

Arkadaşlar ihtiyaç sahibi bir bayan var ,pazartesi bana başlıyor,yarım gün...Telefon numarası 0531 2682647 Sadriye hanım,45 yaşında ,bilecikten gelmişler,kızı yeni mezun nörolog ama yenice istifa etmiş araştırma hastahanesinden,başı kapalı,pardesülü bir bayan ,ben deniyeceğim,borçları ve uzunca bir hikayesi var...Ararsanız Altınkum dan, Melek ben,ihtiyacı olan birileri vardır çevrenizde mutlaka ,sevgiler...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...