baston puset arıyorum!

09/03/2012 21:43:00

chicco liteway ya da maclaren,yatabilen başka modeller varsa onlar da olabilir.

Ynt: baston puset arıyorum!

09/04/2012 12:00:00

BENDE VAR ÖZELDEN MSJ ATIN BRİTAX MARKA TERTEMİZ SÜPER KALİTELİ500E ALINDI 150E VERİORUM KAÇMAZ

09/09/2012 21:46:00

İlgilenirseniz ben maclaren techno xt pusetimi satiyorum.

Bebek arabasini neredeyse baston puset kadar hafif ama saglam ve kaliteli oldugu icin almistim. Katlanmasi kolay, tek elle rahatlikla tasiniyor. Tumden yatiyor. Oglum kucak bebegi oldugu icin bir sure süs esyasi gibi yanimizda tasidik, sonra da kaldirdik. Ikinci bebege sakliyordum ama yurtdisina tasiniyoruz. Dolayisiyla elden cikariyorum. Bir sure arabanin bagajinda durdugu icin surtunme kaynakli tutma kisimlarinda hafif bir asinma ve bir iki plastik yerinde siyah lastik izi var, islak mendille sildim gecmedi ama deterjanla gecmesi muhtemel. Ama hasar kirik vs. Gibi hicbir sorunu yok. kiliflari yikanabliyor. 6,5-7 kilo agirligindaydi yanlis hatirlamiyorsam.

Su linkte gorunen grinin aynisi:

http://coolspotters.com/baby-products/maclaren-techno-xt-stroller

Ilgilenen olursa bendekinin fotograflarini gonderirim.

Ben 800lira civarinda bir fiyata almistim. 375 liraya veriyoru

09/10/2012 09:46:00

chiccolite way var bizde düşünürseniz

09/19/2012 21:11:00

Bende Maclaren Quest Sport var. 140 derece açı ile yatıyor bu nedenle 3 ay üzerindeki bebekler kullanabiliyor. 

Fotoğraftaki renkten var, İstanbul içi elden teslim edebilirim. Fiyatı 250 TL.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İkinci El

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...