Kasım'da doğan bebişler, nasılsınız?

<1234>

Ynt: Kasım'da doğan bebişler, nasılsınız?

01/14/2011 11:19:00

bayag bı alakalı olmuş bu muhabbet kasımda dogan bebişlerle.. barı kasımda dogan bebelerın anaları yapalım adını

01/15/2011 10:05:00

Ben de kanguru ile gezmek istiyorum ama henüz erken değil mi? 4 aydan önce kullanılmıyor diye biliyorum, wrapsling aldım ama bebiş içine girince ağlıyor, bir türlü beceremedik kanguru işini, kullandığınız model hangisi acaba?

01/15/2011 12:15:00

chicco 0+ aydan itibaren kullanılır yazıyor..zaten baş desteğide var...büyüyünce baş desteğini kıvırıyorsun etrafa bakınabiliyor.....daha 2 kere oturdu benimki..dışarı çıktığım akşamları yattığımda belim çok ağrıyınca vazgeçtim bidaha çıkmadım..havada kaplaıydı gerçi...bakalım sonra yine denicem...

04/29/2011 12:19:00

Merhaba,
Ankara Universitesi Tıp fakultesi cocuk psikiyatrisi anabilim dalinda 9 ay ve alti bebekler ve anneleri ile yapilan bir calisma icin cok acil anneler ve bebekler araniyor. Arastirmanin son basamagi yarin A.U. Cocuk acilde yapilacak. Anne-bebek iliskisini konu alan arastirmada annelere egitim ve bilgilendirme de yapilacak.

Destek vermek isteyen anneler acil olarak bana mesaj atabilirlerse sizi ilgili kisiye yonlendirebilirim.

Sevgiler :)

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Kasım Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...