2 yaş çocuğu bisiklete binebilir mi?

01/25/2011 14:27:00

merhabalar,
2 yaşındaki oğlum için bisiklet almak istiyorum, binebilir mi?
genelde kaç yaştan itibaren biniyorlar?
bu tür bisiklet satan markalar varmı?
çocuğuna alan var mı?
bilgi paylaşabilirseniz sevinirim,
Teşekkürler,
Ergül

Ynt: 2 yaş çocuğu bisiklete binebilir mi?

01/25/2011 14:34:00

bizimde var dedemiz almıştı evet biz ittiriyoruz  ama pedal çalışmaları var hatta 1-2 kere çevirdi bile ama 3 yaş daha uygun sanırım 

02/28/2011 15:10:00

3 yaş kesin, ama daha önce çözen çocuklar da var. kızım biraz biraz pedal çeviriyor, daha tam manasıyla sürüyor diyemem. eltimin oğlu 2 yaş 2 aylıkken bisikletin tozunu attırıyordu tabiri caizse :) çok ustaca kullanıyordu. bu arada bisikletten kastın 3 tekerlekli olan sanırım di mi?

02/28/2011 15:28:00

alıp deneyebilirsin, biraz çocuktan çocuğa değişiyor, yine de mutlaka dene çok ama çok eğleniyorlar.

02/28/2011 17:56:00

Pedalsız bisiklet deneyebilirsiniz.

03/08/2011 07:18:00

merhabalar,
bilgiler ve değerlendirmeler için teşekkürler,
http://www.plasmacar.com/ 
bisiklet almaya gittik oğluma, ebeveynin kontrol ettiği bisikletler çok oyuncak gibi geldi, Hüseyin de istemedi, Diğer pedallılar için de biraz küçük kaldı.
Mağazada 1-2 çocuk bu linkteki plazma car a binmiş vızır vızır geziyorlardı, Oğlumun dikkatini çekti, onu istedi, denedik, gayet kullnabiliyor.
Bundan aldık..
çok eğlenceli, 100 kg. a kadar taşıyor, arada ben de biniyorum..
tam bir tasarım harikası, pedal yok, başka bir güç ünitesi yok,
sadece direksiyonun hafif hareket ettirilmesiyle çalışıyor.
bence çocuklarınız için düşünebilirsiniz..
sevgiler,

03/10/2011 10:08:00

BİSİKLETE BİNİYORLAR AMA ARKADAN İTTİRİLENLERE ONLARDA BUNUN FARKINDA OLMASINDAN DOLAYI PEDAL ÇEVİRMEYE BİLE NİYET ETMİYORLAR

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
24-36 ay arası çoçuğu olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...