Diyet

Ynt: Diyet

04/22/2012 22:19:00

Sizi tebrik ediyorum arkadaslar. Hamilelik kilolarımı veremedim hala :( 160 cm boyum var, 73 kiloyum :( galiba Dr/diyetisyene gitmem gerek. Kendi kendime ne zaman denesem sonu hüsran :(. Lipres, paylaşımların için özellikle tesekkurler, motive olmaya başladım :). Gayet iiy gidiyorsun, devam :). Benim sorunum 18 aydir isi birakip evde olmaya alisamamam vee Ege'ye bakacak kimsem olmaması.... Diyetisyene gidemiyorum, spor yapamıyorum, daraliyorum, abur cubur, yüksek kalorili seyler yiyorum. Yeni yatılı bakıcı/yardımcı aldım yine değişen birsey yok :( 2.gün bebeğe bakmak zor geldi kadına, Ege'yi ona bırakıp çıkamıyorum, yavaş yavaş alışmasını bekliyorum kadının oğluma, oğlumun da ona.... Yaz geldi, artık Ege'yi pusete koyup yürürüm diye umudum var :) Arkadaslar diyet paylaşımlarımızın devamını bekliyorum :) hepinize sevgiler ufakliklariniza öpücükler :)

04/23/2012 11:35:00

1 ay spora gittim, 2kilo verdim.göğüsten 6cm,bel3cm,kalça7cm ve bacaklardan3ercm incelme oldu.diyet yapmadım sadece akşamları hafif yemeye çalıştımm.metabolizmam çok yavaş çalışıyor.hala 3kilofazlam var hamileyken aldığım kilodan

04/24/2012 12:01:00

süpersin  devammm maşallahhh

04/25/2012 11:29:00

merhaba görüşmeyeli nasılsınız?

04/25/2012 20:08:00

Edacım iyiiz sen nasılsın ?

Bende bugün diyetisyene gitttim.En az bir on kilo daha vermem gerektiğini sordu doktor pazartesiden itibarende sporuma kaldığım yerden devam

Yarın büyük gün hadi bakalım Serpil birbirimize destek olalım

04/26/2012 08:18:00

sağol ben de iyiyim. kaç  gündür aklıma geliyorsunuz ama fırsat bulamadım. Anca dün yazabildim. 

05/09/2012 21:42:00

selam ilk 15 gününün sonunda 3 kilo verdim.Pazartesi sporuma kaldığım yerden devam edeceğim daha iyilerini görmek üzere Ekime kadar kendimebelirlediğim hedef en az 15 kilo

05/10/2012 05:45:00

Evetilk iki hafta kolay kilo veriyorsun serpilim.Ben geçen sene yaklaşık 6 ayda 20 kilo verdim.Ara verdikten sonra 4 kilo daha aldım.Yenialdığım kiloları vermek kolay ama bu yerleşen kalıcı kiloları ne yapacağız bilmiyorum.:)))

05/10/2012 14:24:00

en tembel benim yahu:) yılbaşından beri ancak 9 kilo vermişim.ama arada aldım onlar yüzünden bukadar az:) 1.5 yılda toplam 28 kilo oldu.son 12 kilonun derdindeyim şimdi.onun için lütfen verdiğiniz kilolara sevinin 100 gr bile olsa:) bıktım bu süreçten valla

05/10/2012 19:01:00

turkuaz_naz ben de çok tembelim :) vermeyi bırak daha da alıyorum. doktor dikkat et almamaya çalış dedi.  keşke bende verebilsem kilolarımı.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...