mevsimler-hava-durumu-giysiler-ve-meyveler-panosu

Ynt: mevsimler-hava-durumu-giysiler-ve-meyveler-panosu

09/12/2012 15:49:00

Kids pagws super bir siteymis resekkurler

09/12/2012 15:53:00

evet gerçekten de güzel bir site başka bildiğiniz böyle bir site var mı yararlanabileceğimiz bizimle paylaşırmısınız.15 aylık bir çocukla hangi aktiviteler yapılabilir siz barışla bu dönemde neler yapmaktan hoşlanıyordunuz.

09/12/2012 16:04:00

Kids place adli bu sitenin altinda links var oradan bircok site bulunabiliyor bende simdi onlari inceliyorum

09/12/2012 19:48:00

Begenmenize sevindim. Blogumda da bahsetmistim http://3dinosaurs.com/ sitesinden de cok faydalaniyorum

. O kadar zaman gectiki cok hatirlamiyorum 15 aylikken neler yaptigimizi. Hatirladiklarim, playskool renkli kupler ile cok oynuyorduk.Kule yapiyorduk. kuplerden birinin altina minik bir top koyup bul karayi al parayi tarzinda topun hangi kubun altinda oldugunu bulmaca oynuyorduk (3 kup ile oynuyorduk bu oyunu). El kuklalari ile oynuyorduk. Hatirladiklarim bunlar, aklima geldikce yazarim yine.

09/14/2012 10:12:00

nasıl lamine ettin? lamine cihazın mı var, yoksa yapışkanlı şeffaf kağıt(artık adı neyse) mı kullandın?

09/14/2012 11:58:00

Hayir lamine cihazim yok.Yanlis basilmis kartvizitleri vardi esimin.Resimleri onlarin uzerine koyup ikisinin uzerinden buyuk selobantla gectim.Hem kalin ve sert oldu hem de bantla lamine edilmis oldu boylece

09/14/2012 12:13:00

iyide bu siteler yabancı mesela alfabeye bakıyorum a harfine apple bizde elma olarak e harfinde geçiyor:/bu tarz şayler yani nasıl yapmalı bilmiyorum.paylaşımınız için teşekkürler

09/14/2012 13:48:00

Alfabeyi öğretmek istiyorsanız Türkçe sitelerden kaynak bulmanız gerekecek tabii, benim paylaştığım site bu anlamda işinize yaramaz ingilizce olduğu için.

09/21/2012 18:13:00

1_2 yaş aralığında yaptığımız aktiviteleri yazdım bugün,ilgilenenler icin link

http://barisingunlugu.wordpress.com/2012/09/21/1-2-yas-aktivitelerimiz/

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gelişime katkıda bulunacak aktiviteler..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...