nice mutlu yıllara

10/28/2011 22:04:00

Evet Nurti, ben anneni, babanı ve ağabeyini annen sana hamileyken tanıdım:) bir diğer kardeşin Kitubi sayesinde. daha küçücüksün ama bize kocaaa bir hayat sundun. Senin sayende güzel dostluklarım ve hayat tecrübelerim oldu. Bizim ailemiz için biricik oğlumun anı defterini tutuyor resimlerini kayıt ediyorsun. Senin sayende anılarımız uçup gitmiyor, hepsi kalıcı oluyor.

kim bilir yıllar içinde bize neler sunacaksın, heyecanla bekliyor ve seni çoook seviyoruz. Hep bizimle kal çünkü biz hep seninle olacağız:)

Mutlu yıllar ve iyiki doğdun

Ynt: nice mutlu yıllara

10/29/2011 12:44:00

nurturia yeni yaşın kutlu olsun iyi ki hayatımızdasın,iyi ki bizlere güzel şeyler katıyorsun,her daim var ol,gelişerek,büyüyerek,güzelleşerek:))))))

10/29/2011 12:58:00

Hande:) cok guzel yazmissin:)

10/29/2011 14:40:00

SENİ ÇOK SEVİYORUM NURTİİİİİ İYİKİ VARSIN İYİKİ :)) NİCE NİCE YILLARA BİRLİKTE VE DAHADA BÜYÜYEN BİR AİLEYLE....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Nurturia 2 Yaşına Girdi! Kutlu Olsun

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...