bezler ve fiyatları

<12>
10/18/2011 11:28:00

türkiyede kaç tane yıkanabilir bez markası var

siz neleri kullanıyosunuz ve nelerden memnunsunuz ve niye fiyatlar bukadar yüksek

kushies 24 liraydı bebe shopta şimdi 40 lira olmuş

ben babyneo pamuk tam set kullandım iki çocuğumada ama sdırmaz kult acaip sızdırıyo çözümü üçgen muşamba kullanmakta buldum

Ynt: bezler ve fiyatları

10/18/2011 11:33:00

10/18/2011 11:33:00

10/18/2011 11:34:00

yurt dışından bez getirenler orda buraya göre ucuzmu?

eğer öyeyse ordan getirttselr üzerine kâr koyup satsalar burdakinden ucuza gelirse ben talibim

10/18/2011 13:23:00

akarsum www.alvababy.com adresinden aldım bezlerimi gayet memnunum. o zamanki dolar kuruyla tanesi 8 liraya gelmişti 5 dolardan. 

10/18/2011 14:03:00

hmm, kushies zammı biraz dramatik olmuş, şu anda unnado'da indirimde olduğu için yapmış olabilirler, daha önce konusu geçmişti..

ben babyneo'dan nefret ettim (pek çok nedenle),  kushies kullanıyorum, memnunum aslında ama sızdırmaz bariyer kurutma makinam tarafından biraz tahrip edildi sanırım, en eski aldıklarım inceden sızdırmaya başladılar..

babynap'in 2 modelini denemek üzere sipariş verdim, bekliyorum, bir de fuzzibunz herhangi bi yerde indirime girerse onu deniycem..

10/18/2011 16:43:00

bike alvababy nin içeriği polyester-naylon karışımı değil mi yahu??

10/18/2011 19:50:00

baby nap şü hepsi bi arada olan nasıldır acaba kullanırsan yorumlarını yazarsın

10/18/2011 19:50:00

baby nap şü hepsi bi arada olan nasıldır acaba kullanırsan yorumlarını yazarsın

10/19/2011 07:08:00

evet melek bambu olanları da var. bazılarının içi süet kumaş bazıları da fleece. bunlar bir çeşit polyester. ben ıslaklık hissi vermedikleri, leke tutmadıkları ve de çok çabuk kurudukları için tercih ediyorum. bazen prefold veya bambu arabez kullanıp bezleri cover olarak kullandığım da oluyor. ilk aylarda sadece bambu olanları kullandım. bu arada fuzzibunz ve bumgenius'un da içleri bu kumaşlardan haberin olsun eğer bu konuda hassassan. 

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Yıkanabilen Bebek Bezi Kullanan Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...