oyun,oyun,oyun

<12>
03/19/2011 13:09:00

3.5 yaşımda ki kızım sürekli  oyun oynamak istiyo,bu yaşın en büyük özelliği biliyorum ama bütün gün de nasıl oayalıycam bilemedim artık.yaz gelsede sokaklara çıksak.aynı durum da anneler var mı?

Ynt: oyun,oyun,oyun

03/23/2011 11:31:00

merhaba benimde kızım 3,5 yaşında aynı sorunları yaşayan bir anneyim çok zorlanıyorum dört gözle yazın gelmesini bizde bekliyoruz.siz neler yapıyorsunuz evde artık ne oynuyacağımı şaşırdım yaptığımız oyunlara doydu kısacası farklı şeyler istiyor kızıma evde yetmiyorum ufff onun için çok üzülüyorum...

03/23/2011 11:51:00

Ben çalışan bir anneyim , babaanne bakıyor kızıma ve o bana diyorki çocukluğumda bukadar oyun oynamamışımdır heralde dört gözle yazın gelmesini bekliyor .Eylül ayında artık kreşe başlatacağız çünkü artık çok sıkılıyor kışın evde zaten zamanıda geldi .Akşamları eve geldiğimde bizde ne oynuyacağımızı şaşırıyoruz sorunlar hep aynı malesef , bilgisayara alışsında istemiyorum o yüzden bir an önce YAZ GELSİN:))))

03/23/2011 12:10:00

evet eylülde kreşe kesinlikle:))çocuklara da yazık bize de.artık renkli kağıtlar ,yapıştıcı falan aldık faaliyet yapıyoruz ama ondan da hemen sıkılıyo.babası gelsin diye akşamı zor ediyoruz artık kukla oynatıyo,saklambaç oynuyolar,araba yarıştırıyolar,kitap okuyolar valla ben tahammül edemiyorum okadar.sabahın 6sın da kalkıp akşama kadar vakit geçmiyo:((

03/23/2011 12:15:00

Çok haklısınız kesinlikle, allah kolaylık versin çok tatlı maşallah kızınızda tam mıncıklamalıkmış:)

03/23/2011 12:20:00

sizinkilerde öyle maşallah..etrafımızda hiç aynı yaşta arkadaş yok maalesef olsa daha kolay olucaktı..

03/23/2011 12:24:00

Bizim yan komşumuzun kzı var 7 yaşında ama prematüre doğmuş  gelişimide biraz yavaş fiziksel anlamda akşambiz eve gidince kapı çalınır komşu kızı bize gelir 1,5 saate yakın oynuyorlar hem eylül için hem bziim için çok iyi oluyor o arkadaşlık duygusunu yaşamış oluyor bende  o saatte evin rutin işleriyle uğraşıyorum sonrasında birlikte oyun oynuyoruz .komşu çoçuğu o yüzden büyük nimet bizim için :)

03/23/2011 12:34:00

bizimde komşu çocuğu var ama erkek aynı yaştalar 3,5  bende arkadaşıyla daha iyi vakit geçirdiğini gördüm hoşuma gitti ama artık hafta da bir kere görüştürüyorum çünkü kızım arkadaşının bütün kötü huyunu aldı arkadaşı çok sinirli bir yapıda kızımda çok nazik ve sakindir kızım zamanla onun huyunu aldı.komşumun oğluda kızımın huyunu çok enteresan annesi ayşeyle oynadığından beri çok güzel ve sakin konuştuğunu söyledi  :)) biz huyları değiştirdik onun için az zaman geçirmesini sağlıyorum yaşımıza göre veya biraz daha büyük bir arkadaşımız yok....sizin için çok sevindim:))inşallah bizimde iyi bir arkadaşımız olur.

03/23/2011 12:40:00

çok haklısınız bizde eylül ayında kreşe vereceğiz.allah bağışlasın çocuklarınızı maşaallah çok sevimliler....

03/23/2011 12:40:00

erkek çocukları benten seyretmekten hep hırçın ben de o yüzden görüşmesini istemiyorum.

03/23/2011 12:47:00

Bizim şansımıza komşu çoçuğu kız  ve sakin bir  çocuk .Bazen birbirlerine girselerde uyumlular:)

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2007 Eylül-Ekim anne ve babaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...