oyun,oyun,oyun

<12>

Ynt: oyun,oyun,oyun

03/23/2011 12:55:00

sizin için sevindim kısacası olsun kavga etmeleride çok normal herşeyi yaşayacaklar, en önemlisi bence uyumlu olmaları.

03/23/2011 13:02:00

Bencede öyle evet umarım yaza biraz daha rahatlarsınız sizde .

03/23/2011 13:06:00

Bu aralar kızımı hafta sonları tiyatroya götürmeye çalışıyoruz  sonrasında o hafta boyunca tiyatro oyunları oynamaya çalışıyorlar arkadaşıyla etkileniyorlar bu yaşlarda . zaten tiyatocu abla olmaya karar vermiş kızım;)))

03/25/2011 09:14:00

Oyunlar 1 saat sürüyor 10 dakika aralı hoşuna gidiyor sonunda birde oyuncular onları sahneye alınca daha da mutlu oluyorlar .Zaten büyük oyunları gibi asla olmuyor çünkü tepkileri hiç durmuyor oyun bitene kadar bencede başlatın hayal dünyaları genişliyor.

05/02/2011 16:34:00

ben ist goztepe oturuyorumm evet benim kızımda tam oyun cocuguu bende eylulde anaokuluna verecegım su an rıtm dersi alıyor cumartesı gunude yarım gun o anaokuluna  gıdıyorr
sarkılar danslar boyalar   hergun herseyı yapıyoruzz :)

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2007 Eylül-Ekim anne ve babaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...