Rüzgarın annesi Zelal iyiki doğdun :)

03/26/2012 14:39:00

Zelalcim iyiki doğdun iyiki seni  tanımışım  :)) nurturianın bana kazandırdığı  güzel dostlardan birisin :)) sana ailenle ve tatlı oğlunla nice güzel yıllar diliyorum

sevgiler raşide ve kuzuları :))

Ynt: Rüzgarın annesi Zelal iyiki doğdun :)

03/26/2012 14:52:00

zelalcim nice mutlu yıllara. doğum günün kutlu olsun. benim nurturia daki ilk arkadaşım.yerin her zaman ayrı. Yakışıklı oğluşunla sevdiklerinle beraber su gibi mutlu huzurlu güzel yılların olsun inşallah :))

03/26/2012 14:57:00

Doğum günün kutlu olsun Zelal listemde yoksun ama ismini görmüştüm güncellemelerde sana yeni yaşında sağlıklı,mutluluk dolu güzel günler diliyorum sevgiyle kal :)

03/26/2012 15:00:00

Mutlu sağlıklı yillar

03/26/2012 15:50:00

Pediatriportalında tanıştığım, beni nurtiriayla tanıştıran ,üstüne bir de hemşerim çıkan sevgili Zelal;iyi ki doğmuşsun ve iyi ki Rüzgar  zeka küpünü doğurmuşsun ve buralarda karşılaşmışız

Mutlu yıllar, öperim:-)))

03/26/2012 16:57:00

çok teşekkürederim arkadaşlar güzel sözleriniz ve iyi dilekleriniz için...bende sizleri tanıdığıma çok memnunum...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...