Bella'nın kuzusu Yağız Arda'nın doğum günü:)

<123>
10/25/2011 07:10:00

Dilekcim, nurtide tanıdığım ilk anne. Kuzunun doğum günü kutlu olsun, sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir hayatı olsun.

Seninde 2. anneliğini kutluyorum ve öpüyorumm:)))

Serap&İpek

Ynt: Bella'nın kuzusu Yağız Arda'nın doğum günü:)

10/25/2011 07:28:00

oyyy kuzunun doğum günü kutlu olsun bella dilekcim

haytta bütün başarılar sağlık mutluluk butün güzel şeyler kuzularınla olsun
iyiki doğurmussun 

10/25/2011 07:41:00

nice mutlu yaşlara,mutlu yıllara yakışıklı oğluşumuz.Güzel annesi senide tebrik ederim,böyle güzel bir elat getirdiğin için bu dünyaya.

10/25/2011 07:45:00

Dilekciğim bebeğin 1 yaşını bitirdi bile eminim bu yıl senin için hem zor hem güzel geçti. Oğulların ve eşinle nice güzel yeni yaşlar diliyorum. Yağızı gıdısından öpüyorum.

10/25/2011 08:15:00

yağız arda doğum günün kutlu olsun,dilekcim çocuklarınla mutlu,huzurlu,sağlıklı... bir ömür geçirmeniz dileği ile.

10/25/2011 08:22:00

Dilekçim, Yağızının yeni yaşı kutlu olsun, nice nice mutlu yıllar diliyorum size... :) iyi ki doğurmuşsun kuzunu :)

10/25/2011 08:33:00

Bellacım nice mutlu yıllara canım uzun ömürler versin Allahım öpüyorum

di 6Y
10/25/2011 08:57:00

Dilekcim, tebrikler ederim :) Nice mutlu yaslari olsun Yagiz'in..

10/25/2011 09:15:00

Bir sene olmuş..inanılır gibi değil..
Geçen sene dün yanında kim kalacak hastanede diye konuşuyorduk, ben kalacaktım ..kıyamamıştın Batu'nun bensiz bir gece geçirmesine..

Heyecanla beklemiştik yağız'ı..ilk gördüğümde minnacık gelmişti bizim sıpalardan sonra, içime çekmiştim süt kokusunu... yatağında yatarken seyretmiştik Batu ile beraber uzun uzun..

Yağızımın upuzun ömrü olsun , hep mutlu, sağlıklı olsun..Anasından, abisinden  hiç ayrılmasın..Hep mutlu olun dileğim , hiç ağlamayın..

Nice mutlu senelere minik kuzuma..

10/25/2011 13:35:00

Ah serapçım teşekkür ederim tatlım.Bir sene ne çabuk geçti değil mi? Doğum günümüzü kutlayan tüm teyzelerimizin ve kuzuların yanaklarındanbol bol öpüyoruz Yağız'la

Handecim canım arkadaşım.Daha dün gibiaklımda konuştuklarımız batunun ürkek ürkek yağıza yaklaşması yanağını ellemesi .O günde bugün gibi buruktu içim seneye daha güzel haberlerle kutlarız birlikte inşallah.

Doğum günümüzü kutlayan herkese çok ama çok teşekkürler

10/25/2011 17:34:00

Dilecim,çook tebrik ederim..

daha nice yaşları olsun inş sağlıkla sıhhatle..

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...