Asabileşme konusu

02/04/2011 23:12:00

Geçenlerde okudum. 2 yaş dönemi diye.O kadar dikkatli olmalıymışız ki.Ben artık sinirlenmeye başlamıştım.Oyuncaklarını fırlatıyor,kafasını yere,duvara vuruyor.Daha neler neler.Üstelik premature.Yani hiperaktivite yolunda hızla ilerliyor.Bu sinirlenmeleri,sert hareketleri konuşma isteğindenmiş.Bizlere birşeyler ifade etme yoluymuş.Yani çocuklarımız normal davranıyor aslında.

Ynt: Asabileşme konusu

02/05/2011 12:16:00

2 yaş sendromu işte.özellikle erkek bebeklerde daha yoğun yaşanıyor.asabi davranışları çok oğlumun.ama hiç tepki vermiyorum çözümü bu mu bilemiyorum ,artık baş edemiyorum zaten kendine haline bırakıyorum yada gidip sarılıyorum ona.umarım çok uzun sürmez bu dönem yıpranıyorum çünkü...

Ynt: Asabileşme konusu

06/29/2011 21:13:00

istanbuldan ankaraya tasındık ist te anneannesi bakıyordu ben calısıyordum ev kalabalıktı vs. burada calısmıyorum ikimiz aksama kadar evde yalnızız ve feci asabi. ne yapacagımı sasırıyorum. bende yeni şehir yeni ev çalışmama durumlarına alışmaya calısırken birde oğlumun asabilikleri sinir yapıyor. bazen kızıyorum sonrada üzülüyorum. bu duruma demek dönemsel bir asabilikte ekleniyor. Allah yardımcımız olsun :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
18-24 ay arası bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...