Zuzu Brunch Ne dersiniz?

<123>
12/24/2010 09:36:00

Arkadaşlar gidenlerin deneyimlerine bakacak olursak Zuzu pek parlak görünmüyor. O yüzden kendi adıma bu programı iptal ediyorum :)

Ynt: Zuzu Brunch Ne dersiniz?

12/24/2010 09:42:00

süpermiş...bizde heyecanla büyümeyi bekliyoruz böyle oyun gruplarına katılmak için..

12/24/2010 09:44:00

Oyun grubu değil arkadaşım. Siz de gelebilirsiniz.

12/24/2010 10:01:00

güzel fikir zuzu nerde?

12/24/2010 10:10:00

arkadaşlar brunch farklımıdır bilmiyorum ama kahvaltıya gitmiştik daha önce ve kahvaltısı 35 tl etmez :))
gerçi çocuklara bakıldığı için biz rahat rahat sıcak çay içebildik orası süperdi hatta blogda da ballandıra ballandıra anlatmıştım buyrun resimleriyle birlikte bakabilirsiniz
http://poyrazligunler.blogspot.com/2010/11/mekan-onerisi-zuzu-cafe.html

o sıra şehir fırsatında kahvaltı 30 tl yerine 15 tlye satılmıştı ve ben arkadaşlarıma da almıştım ve evet 15 tl için güzel bir kahvaltıydı.
brunchta serpme kahvaltının dışında neler var sormak lazım.

ayrıca zuzu'da haftaya salı-çarşamba-perşembe çocuklar için yılbaşı partisi ve 31 aralık geceside anne baba çocuklu organizasyon var sitelerinde bilgi yok ama çocuk partileri 1 çocuk + 1 yetişkin 50 tl , yılbaşı gecesi programı 3 kişi için 300 tl gibi tüm ayrıntılar bloglarında yazıyor blog adresleri
cocuklara1mekan.blogpot

son olarak ben katılırım :)

12/24/2010 10:11:00

Biz Zuzu'da AA Buluşmasını gerçekleştirdik ve ne menüyü, ne servisi ne de çocuklarla ilgilenen "kız"ı beğendik. Bir kez daha düşünün derim ben :))

12/24/2010 10:24:00

brunc değildi ama daha öncede gidelim dedik, en azından mekanı bir görelim istedik fakat   organizasyonu ben tamamlayamamıştım, (araya görümcemin düğünü ve oğlumun ateşlenmesi eklenince ). Çünkü günler ve saatler+ orada bir organizasyonun olmaması gerektiği için yarım kalmıştı. mekanı merak etmekteyim ama herzaman son katılımcılardan olurum, malüm nöbetlerden ayarlamam zor oluyor.

12/24/2010 11:39:00

Hangi sehirdedir bu Zuzu??

12/24/2010 12:23:00

İstanbul'da http://www.zuzucafebagdat.com/zuzu.html Linki. Ben daha önce gitmedim. Ama çocuklar da keyif alır biz de iki çift laf ederiz diye düşündüm.
Görüştüğüm "kişi 40 kişi civarı olursanız kapatırız da ablalar bebek olanlarla da ilgilenebilir" dedi.

Brunch diye görüştüm ama bir sorayım. Serpme kahvaltı olmasın değil mi? gerçi benimiçin çok önemli değil nasıl olsa sohbetti falan derken çok yiyemiyor insan

12/24/2010 12:29:00

Daha önce de yazmıştım galiba başka bir yere. Zuzu, methedildiği kadar iyi bir yer değil. Bir kere çok küçük. Hava da soğuk olursa içeriye 40 kişi anca ayakta sığar :) Üç kişiye brunch'da servis ettikleri yiyecek miktarıyla anca bizim kız doyar. Tek olumlu yanı oyun odası, orası da çok eğlenceli bir yer olmasa gerek. Biz gittiğimizde bizim kız çoğunlukla masada bizimle oturmayı tercih etti.

12/24/2010 12:34:00

Evet çoğu kişi yemeklerini pek güzel bulamamış anladığım kadarıyla. Yer kapasitedi olarak 60 büyük 30 küçük dediler cevap olarak. Kahvaltı açık büfe olacakmış. Sınırsız çay ve nescafe...

Aklımıza gelenler oldukça sorabiliriz.

Gitmeden önce bir ara gidip bakayım ben buraya bakalım nasıl bir yer.

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...