Zuzu Brunch Ne dersiniz?

<123>

Ynt: Zuzu Brunch Ne dersiniz?

12/24/2010 13:10:00

mine benim yolladığım linkten baksan resmi büyütüp kahvaltıda ne verdiklerini bile görebilirsin :) mekanın büyüklüğü , oyun odasında neler var herşeyi detaylı çekmiştim.

yalnız oyun ablalarını ben çok beğenmiştim biz h.içi sabah gitmiştik ve 4 bebek, 2 abla vardı ve kızlar gerçekten çok ilgili geldi bana. benim sıpa odadan çıkıp da benim yanıma gelmeye hiç yeltenmedi ağlamadan oynadı orada ben onun yanına gittim devamlı merak ettim nasıl duruyo böyle diye ve her gittiğimde kızlar gerçekten bebeklerle oyun oynuyordu. bakış açısı ve beklenti meselesi sanırım ben beğenmiştim kızları.

12/24/2010 13:56:00

arkadaslar, sizlerle birlikte olmak adına biz katılabiliriz ama kahvaltı için zuzu 35 tl etmez, serpme kahvaltı veriyorlar, çeşitleri zayıf. haberiniz olsun.

bir cmtsi, zuzuya onların doğum günü saatleri haricinde kahveye gitmek daha mantıklı bence, hani sabah kahvesi gibi. yine de zuzuyu merak edenlere engel olmayalım, çocuklu aileler için tasarlanmış nadir mekanlardan biridir herhalde, bildiğim başka da yok.

12/24/2010 14:24:00

arkadaşlar ben bu haftasonu çocuk odasıda olan bir mekana ilk kez brunca gideceğim ve size gelişmelerle döneceğim, bu mekan çok geniş bir yer, bekleyin beni... olmadı memnun kalırsam orada yaparız...
http://www.beycesultan.com.tr/galeri.html

12/24/2010 14:28:00

istanbul ise size iyi eglenceleeeer:)

12/24/2010 15:36:00

Kader hangisine gideceksin?

12/24/2010 16:44:00

link verdim mine, acıbademdekine...fırsatlarda gelmişti, almıştım , ancak müsait olduk, duruma bakar yazarım ama güzel bir yer ve 3 kat bildiğim kadarıyla...sen linkten beğendin mi?( brunc noral fiyatı 30 tl sanırım, ben 15 tl ye %50 ile almıştım. birde serpme kahvaltıları pazar hariç normal zamanlarda 14 tl diye biliyorum.)

12/28/2010 18:50:00

ilk kez oyun ablası olan bir yere gitmeme rağmen  oldukça emnun kaldım bahsettiğim yerden, oyun odası gayet güzeldi ve abla 1 adet olmasına rağmen o kadar çocuğu çok iyi idare etti, emin olunki orada ben olsaydım kavga çıkardı kesin...
     kahvaltılıklar oldukça güzeldi ve yeterliydi, dulavrat çorbası önerdiler özellikle benim çok hoşuma gitti, en sonda türk kahveside oğlumu merak ettiğimden gidip-gelme yorgunluğumu aldı...

hafta içi serpme kahvaltılarında (25 tl fiyat vermelerine rağmen, kalabalık guruplarda anlaşılabilir) gruplar olduğu müddetçe oyun ablasını organize edebileceklerini belirttiler yalnızca, hafta sonları ise herdaim varmış...Eşim ve ben memnun kaldık,  tavsiye ederim.

http://www.beycesultan.com.tr/galeri.html

12/28/2010 19:04:00

Zuzu'ya son gidişim büyük bir hayalkırıklığıydı... Bu beyce sultan'ı merak ettim şimdi. Gerçi o haftasonu programımız var ama başka bir zaman olursa biz de katılmak isteriz.

12/28/2010 20:31:00

beycesultan bize çok yakın orası olursa bizde kesin geliriz...

12/28/2010 21:27:00

tam olarak nersinde acıbademin acaba?

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...