lush kozmetik

02/27/2012 19:56:00

http://www.lushturkey.com/default.aspx 

arkadaşlar bu ürünlerden  kullnana var mı, izmirde sadece agorada satılıyor, 
taze el yapımı doğal ürünler olarak anlatılıyor..
yorumlarınızı bekliyorum, 
Ergül

Ynt: lush kozmetik

03/11/2012 18:37:00

bu ürünlerin organik sertifikası yok, neden olmadığını sorduğumda, satış temsilcisi, firmanın böyle bir ihtiyaç duymadığını, tüm ürünlerin el yapımı olduğunu anlattı. beni bu açıklama tatmin etmedi ama ürünleri merak ettiğim için aldım. el kreminden çok memnunum(handy gurugu), sadece kışın çıkarttıkları bir duş şampuanı var, o da çok hoşuma gidiyor, pembe renkli, adını hatırlayamadım. yüz için peeling almıştım ama elimde denediklerinde elim sonradan çok acımış ve pul pul dökülmüştü, ürünle ilgili olduğunu sanmıyorum, benim cildimin hassasiyeti, ürünü açmadığım için hemen iade aldılar. kısaca ürünlerden memnun kaldım ama fiyatlar biraz pahalı. 

Ynt: lush kozmetik

03/11/2012 19:16:00

ben yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum. ingiltereden getirtebilirseniz yaklaşık yarı fiyatına geliyor. ama malesef bir çok ürününde paraben var. el yapımı taze kozmetik falan deyince insanlarda sanki %100 doğalmış hissi uyandırıyor. internette bununla ilgili yazılar bulabilirsiniz. ben elimdekileri bitirdikten sonra almayı düşünmüyorum.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Organik ürünlere meraklı olanların grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...