Öyle bir anne adayı var ki süte ihtiyacı olan

04/16/2012 12:04:00

Adı Nevin... Bursa Osmangazi'de oturuyor ve  bebeğinin Temmuz 2012'de doğacağı tahmin ediliyor.
Nevin şu an 7 aylık hamile.   Yaklaşık 3 yıl önce meme kanseri geçirdi ve her iki memesi alındı. Bebeğini emziremeyecek olması onu çok üzüyor ama yine de bebeğine anne sütü vermek istiyor. 

Şimdi, tüm anneler, Nevin'e destek olmak için sizden yardım istiyorum. Bursa'da boool sütü olan ve sütünü koyacak yer bulamayan, lavaboya döken ve bir bebek daha faydalansın isteyen anneleri bulmak için çalışalım. Var mısınız?

Ynt: Öyle bir anne adayı var ki süte ihtiyacı olan

04/16/2012 14:04:00

Ben o dönemde yeterli sütüm olursa destek verebilirim. Bebeğim temmuz ayında 8 aylık olacak, ay olarak uyumlu olması önemli mi bilemiyorum tabi..Bursa anneleri grubunda da paylaştım bu postu. Umarım yardımcı olabiliriz..

04/16/2012 19:01:00

Derya, tiara şöyle bir başlık açmış Bursa'lı nurturia üyeleri grubuna. Umarım gönüllü bir çok anne çıkar :)

04/16/2012 19:24:00

İnşallah bulunur süt,bende bebegımı yeterınce besleyemedım uzuntusu başka , boooll boooll olmasa bıle sutunuzu paylaşın anneler ,sağlıkla gelsın bebıs saglıkla buyusun inşallah

05/09/2012 12:58:00

Anne Sütü Olanlar Olmayanları Bulsunlar hareketi ile oğlunu anne sütüyle besleyebilen Nihan neler anlatmış bakalım?http://www.markaanne.com/2012/05/09/asoob-duygu-postasi-kusagi/

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne Sütü Olanlar Olmayanları Bulsunlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...