ek gıda sorunsalı

12/12/2012 23:38:00

ben 4.5 aylıkken elma püresiyle ek besinler vermeye başladım, siz ne yaptınız?

Ynt: ek gıda sorunsalı

12/13/2012 16:23:00

Bende elma püresiyle başladım havuç, yoğurt armut muzla devam ediyorum azar azar hepsinden vermeye çalışıyorum. Annem de bebe bisküvisi ver dedi denemek istiyorum ama emmezse diye de korkuyorum

12/13/2012 19:13:00

ya tadımlık verince emmeye devam eder bence, gerçi ben daha elma ve yoğurt veriyorum sadece. benim kız yoğurt veya elma yiyince üsütüne bi de tatlı niyetine emiyo:) 

bebe bisküvisine ise 15 gün sonra başlamayı planlıyorum. muz vermem herhalde 9 aylık filan olana kadar

12/13/2012 19:58:00

Doktor 4 meyve bi de yoğurt dedi ama bakalım kabız olursa diye de korkuyorum deneyip görücez bakalım :)

01/21/2013 08:34:00

kızlar bende yeni başladım:)elma,armut ,sebzede patates ,havuç ve balkabağı vede yoğurt verdim.ama şu buharlı pişirici çok kolaylıkmış harika birşey..

01/21/2013 20:38:00

kızlar ben bugün pazardan aldığım brokoli ıspanak ve pazıyı yıkadım kuruladım buzdolabı poşetine koyup dondurucuya attım şimdi tadımlık veriyorum ya hergün pazara gidilmiyor eşimde yoğun çalışıyor siz ne yapıyorsunuz yeşil yapraklı sebzeler çabuk sararıyorlar..alıp buharlı pişiricide pişirip vericem:)

01/22/2013 07:10:00

ben yeşil yapraklı sebze vermedim daha, sadece patates-havuç-bulgurlu çorba, yoğurt çorbası filan. dün tavuk haşladım ama bir yemek kaşığı kadar yedi ve sanırım sevdi. tavukları minicik doğradım, çiğneyerek yedi:)

01/22/2013 08:09:00

tubacım neden vermedin? vermemek mi gerekiyor dr bana şu andaki sebzelerden karnı bahar ve beyaz lahana hariç verebilirsin dedi ama.....ıspanağıda yedi akşam..

01/23/2013 20:33:00

Ben ıspanak keremiz sapı mercimek pirinç patates havucu çorba yapıp veriyorum kızım çok seviyor

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2012 temmuz anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...