Size de oluyor mu?

<1234>
05/28/2010 09:18:00

Mesela birisi normal doğumla ilgili soru sormuş, yanıta katkınız yok. Ama yine de böyle yanıt olarak "kolay doğumlar" demek, her çocuğa "maşallah" demek istiyor musunuz? Ne acayip şey bu böyle:)

Ynt: Size de oluyor mu?

05/28/2010 09:23:00

Sonra yanıtsız soru varsa üzülüp, "yanıtı bilmiyorum ama kolay gelsin" deme isteği?

05/28/2010 09:26:00

Hatta bazen hizini alayip yazilan herseye cevap vermekten kendinizi alamadiginiz? :)

05/28/2010 09:27:00

Evet, evet!!! Yaşasın:)

Başak sorularla ilgili ayarlama şeysi geldi. Ama ben merakımdan kapatmadım hiçbirini. Ne demişler ne demişler. Hepsinden haberim olsun:)

05/28/2010 09:31:00

Gmaile filtre koysana başak. Ben öyle yaptım. Ayrı folder inboxu doldurmuyor. Vaktim oldukça teker teker bakıyorum. Arada mark as read diyip yola devam ediyorum:)

05/28/2010 10:00:00

evet evet aynen, hatta gruba bakinca ay dur hemen uye olayim da. ben de ben de yazayim istedim :)))

ozge ben de ruyamda goruyorum hep :))

05/28/2010 10:41:00

Ya,hepinize bravo.Nurturia'ya üye olduğumda bu kadar paylaşımcı insanlarla karşılaşacağımı hiç ummamıştım.İlk sorumdan itibaren çok samimi cevaplar aldım ve ben de aynı samimilikte cevap vermeye çalıştım.Çoğu zaman cevabını bilemeyeceğim sorular için hayıflandım.İlk kez sanal ortamdan, hem de çok yeni tanıştığım kişilerle buluştum:)) Çok acayip bi şey gerçekten bu nurturia.

Aslında olayın bir de öbür yanı var acaba bunu başka bir konu olarak mı yazsam.Yani,güncelleme ve yazılarıma yeterince cevap almayınca bozuluyorum:PP Çok mu bencilce sizce?

05/28/2010 10:46:00

yoo, bence bencilce diil. çok normal hatta:)

05/28/2010 12:02:00

ben kendimi "ne yapiyorsun" kismina yazilanlara cevap yazamayinca kötü hissediyorum. Bebis fotosu koymus mesela, "ne tatli" diye yazmak istiyorum, yaziyorum da cogu zaman ama diyelim ki dersteydim, guncellemeleri kacirdim, yazamadim, "allah diyorum, onlar benim bebeme yazmisti, ben onlara yazmayinca sanki onlarla ilgilenmemis gibi oldum, ayip oldu" diyorum, ve mumkun oldugu kadar hepsine cevap yazmaya calisiyorum.

Ayyy, bilmem anlatabildim mi?

05/28/2010 12:16:00

basak +1

05/28/2010 12:16:00

Yeni kuşak çocukların genlerinde bişi var, hepsi güzel...

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Nurturia Hakkında

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...