Size de oluyor mu?

Ynt: Size de oluyor mu?

05/28/2010 12:22:00

başak+1 :))

Bazen özellikle kime cevap yazılmamış dur yazayım diyorum,bazen il ile ilgili sorular oluyor doktor falan istanbuldaki arkadaşımı arayasım geliyor bekliyorum cevap yazın diye :))

kaptırdım gidiyorum hele şu sıralar gruptayım sürekli arada cevapsız soru var mı diye kontrol ediyorum

Ve inanın veya inanmayın tüm çocukları şirin sevimli yakışıklı güzel ve özel buluyorum geniş aile burası kardeşimmm budur yani :))

05/28/2010 12:23:00

e ben sadece kuzulara degil sizlere de cok sirin demek istiyorum, valla siz de guzel nesilsiniz. nurturiadaki hatunlar hep sahane!

05/28/2010 14:45:00

benim bugun hızdan ciddiyim basım dondu,
yetisemiyorum size...

ayrıca gordugum her bebeye sirin diyorum,
oyleler cunku.

buraya gelince, tuhaf burası. samimiyeti de samimiyetsizligi de cok guzel hissediyorum. bulusanları kıskanıyorum, bakalım gelebilirsem sapancaya o kıskanclık da kalmayacak. dizi guncellemelerinde cok bozuluyorum, ozguranne lafım sana, resmen kıskanıyorum ayol, izleyen var izleyemeyen var:)))

ara ara gruplasma ve oteleme gordum, cok takılmadım. simdi pek yok oyle.

bazen yabancılasıyorum, bazen kucaklayasım geliyor herkesi.

bir enerjisi var buranın o kesin. ama bu katılımdan oluyor, yani bizden. biz olmasak anneler olmasa eminim erkek egemen boyle olmaz...

not : kendi guncellemelerime kimin yorum yaptıgına elbette bende bakıyorum...
not 2 : gruplar cok hızlı, ben takipte cok sıkıntı yasıyorum.

05/28/2010 14:48:00

erkek egemen olsa olacak o:)

05/28/2010 14:52:00

ahh dislanmislik mi dedin, off diyorum sadece :(

05/28/2010 14:52:00

sen gruplara yazmaya sonradan başladın zaten benim takibim ikiçocukannesiciğim :)
yetişemem diyordun.bakmadım ama anne salaklıklarında çok eğlenmiştik bazen kafa dağıtmak için girebilirsin bence yani :)

evet ya şu sapancaya gidebilseydik bize çokkk zor ama umarım siz gidersiniz :)

05/28/2010 14:56:00

Ne oluyor burada :))

05/28/2010 15:02:00

Amanınnn Esra gelmiş :)))

Ama perşembeden sonra cumaları Adayı yazardın olmadı bak :)))

05/28/2010 15:04:00

valla yeni bir grup daha esra:)
ancak yazmaya fırsatım oldu,
oyle bir hız vardı ki bugun,
hey gidi:)

not: anacım dert ortagımın bir grup oldugunu yeni farkettim, anne salaklıklarına daha yolum var galiba:)
not2: pamukelma ve nilberk ne olur arkadas olun ne olur:)))

05/28/2010 15:05:00

İkiçocukannesi ,ben genelde samimi buluyorum herkesi ama tabii kimse aynı seviyede paylaşımda bulunmuyor.Ben de kendi adıma çook gerilerdeyim daha:P Ama önemli değil , ucundan da tutsak bir şeylerin , sosyalleşsek,paylaşsak o da yeter:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Nurturia Hakkında

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...