Size de oluyor mu?

Ynt: Size de oluyor mu?

05/28/2010 14:06:00

Ya bugün deli yoğundum, hiç uğrayamadım. Şimdi ancak çıktım işten, yoldayım, hızlıca güncellemelere baktım, burayı gördüm. Tam durumun anlam ve önemine uygun, yazayım dedim. Sizden haber almazsam bir yanım eksik kalıyor artık, ötesi var mı :)

05/28/2010 14:08:00

ben sordum anacım seni,
bakınız efenim son guncellemenize,
merak etmistim,
endiselendim acaba bir sey mi oldu diye,
tlfdan yazar yine yazardın cunku.

05/28/2010 14:10:00

Gördüm canım, ona istinaden yazdım biraz. Telden dahi yazamadım gün içinde, teyakkuz halindeydik çünkü, şimdi ancak, teldeyim zaten :)

05/28/2010 14:11:00

birde burdan dilime su anacım lafı dolandı ki sormayın,
zaten kelimeleri ve mimikler cok cabuk calarım...

diyelim nazım okuyorum, o hafta ha babam mamafihle baslayan cumleler kurarım, ya da karsımda burun tikli bir adam var diyelim, bende tiklenirim. burdan da bir ogrendim. anacım'ı hep kullanırken yakalıyorum kendimi:)

05/28/2010 14:17:00

Ben eskiden elyazısı stili kapardım istemsiz, sürekli değişirdi yazım. Üniversitede filan arkadaştan ders notu kopyalıyorum diyelim, hoop ertesi gün o arkadaş gibi yazmaya başlardım :) Şimdi el yazısı çok çok az kullanıyorum, karakterini kaybetti iyice, zaten pek de yokmuş ya, ehehe. Yalnız güzel yazarım ha, böyle elime göre kalem kağıt olursa hele değmeyin keyfime :)

05/28/2010 14:23:00

ne guzel,

yetenekliymissin oyleyse. sen yazınca aklıma geldi bende e harfine takıgım, tuhaf mıyım ne? kocamla cıkıyoruz o sıralar, seni seviyorum yazdırdım bir kagıda. acaba e'yi nasıl yazıyor diye. oyle ikna oldum yazamasaydı bilemiyorum artık:)

not: ben cok el yazısı kullanırım. evde ozellikle acıktır hep defterim. eski kafalıyım evet. kalemide yazarken cok sıkı tutarım ellerim acır, sikayet etmem ama hosuma gider:)

05/28/2010 14:26:00

birde bir kırtasiye takıntım var, evlere senlik...

ortaokuldan beri aynı kalemi kullanıyorum diyeyim otesini dusun. kursun kalem, ince rotring. kendi dunyama ait olan yazılarda...
kocaya kırmızı pensan 0-10 mm ile,
babama siyah pensan 0-5 mm ile,
oyle boyle degil...

cok anlatma huyuma bir care bulsam ayrıca super olacak,
anacım hep detay hep detay dur bakalım:) 

05/28/2010 16:01:00

ozguranne, beni en cok rahatlatan soru bu oldu..

saat farki sebebiyle sabahlari nurturia'yi acinca beynim donuyor. hem merak, hem ilgi, hem paylasma istegi yuzunden yetismeye calisiyorum ama olmuyor.

ozellikle su son 5 gun resmen isi salladim, ama vaktim yine cogunlukla okumaya gitti.

dun gece dusunuyordum, herkes cok hevesli, cok samimi, paylasiyor paylasiyor, yaziyor yaziyor.... ne kadar devam eder bu? ya da bizleri bu kadar cok paylasmaya yazmaya iten ne?

mesela facebook basladiginda da cok aktif bir surecten gectim, size de oldu mu bilmiyorum. tum eski, yeni arkadaslardan haber al, herkesin medeni durumu, isi, sehri, cocuklari vs derken sonradan duruldu facebook. burasi da oyle olmasin ama kacinilmaz mi bilmiyorum...

Damla'ya direk yazmayi dusunuyordum ama burdan da yaziyim, herkes fikrini soyleyebilir.

Email ile guncellemeler geliyor ya, bence bu guncelleme isi facebook'taki notifications gibi olsun.

Mesela birisinin guncellemesine yaziyorum, sonra donup onu bulmam cok zor cunku cok aktivite var. Benim yorum biraktigim, cevap verdigim herseye yeni bir yorum, cevap eklendikce "notification"lar ciksin nurturia'da direk, email yerine.

O zaman neyi kacirdim, nereye yazmistim vs. takip etmek cok daha kolay olacak...

05/28/2010 16:02:00

bu arada ica. kirtasiye deme bana. malum amerika'da hersey daha ucuz ve bol, oyle cok para harciyorum ki kaleme, deftere, kagida...doymuyorum kirtasiyeye...

kocacim da rotring'e bayilir bu arada, evde benim kullanmama izin vermiyor. uclar ozel TR'den aliniyor her gittigimizde :)

05/29/2010 09:42:00

bilemiyorum seda, sedavesıla sana seda diyebilir miyim?

bende dusundum gecenlerde aynı sekilde, ne bizi bu kadar yazmaya iten, kaynagı nedir bu isin? sonucum; kendim.

ben yazmayı da anlatmayı da cok seviyorum. mesela bir arkadasım bana basından gecen bir olayı anlatıyor diyelim, soyle oldu boyle oldu vs. vs...aynı anda kafamda benim yasadıgım benzer bir olay canlanıyor, tutamıyorum kendimi bende baslıyorum anlatmaya. aslında bu beni cok kotu bir dinleyici yapıyor, biliyorum. kendimi bu konuda torpulemeye calısıyorum. mesela biri bir sey mi anlattı, sus ikicocukannesi soyle beynine sussun sadece karsı tarafı dinlemeye odaklan diyorum, nefes alıyorum artık.. yavas yavas bu calısmalarım sonuc veriyor. bu konudan en muzdarip olan kocam bile son halimden biraz memnun:)  

burda ne zamana kadar devam eder,,, herhalde paylasım azalana bitene kadar. mesela guncellemerime, sorularıma yanıt bulamazsam ya da kimse yazmazsa bende yazacagımı sanmıyorum...

facebook hic kullanmadım, kullanmıyorum. son derece bu konuda eski kafalıyım...merak eden olursa facebook hakkında oyle sosyal bir degerlendirme yapmak da  olabilir bak. burası icin facebook'un cocuklu aileler icin olanı tanımı da sinirime dokunuyor!

saat farkı can sıkıcı,
hoscakal.
imza: kocanıza ozel selam benden, yasasın rotringler!

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Nurturia Hakkında

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...