Oyun Ablası

Ynt: Oyun Ablası

02/03/2012 11:18:00

Anlamadım canim oyun gurubu iptalmi oldu

02/03/2012 11:33:00

Yoksa başka bı tarihemi ertelendi

02/03/2012 12:44:00

tarih net değil.bugündüama malum hava. salı yada çarşamba. ortaklaşa yapılmazsa cumaya da gelir uğrarız biz:) yeterki hava güzel olsun

02/03/2012 13:06:00

Arkadaslar, dahil oldugum bir baska grupta ,

oyun Ablasi alarak devam edilebilecegi gundeme gelmistir.

İkinci bir oyun ablali gruba dahil olmak benim icin makul

Olmaktan cikmistir.

Bu sebepten ben sizlerle Olacagim oyun ablali grup etkinliklerine

katilamayacagimi Uzulerek bildiririm.

Baska zaman baska bir ortamda Farkli bir

Etkinlikte sizlerle biraraya gelebilirim.

Daha sonra gorusmek dilegiyle,

Simdilik ben listeden ayriliyorum.

Bir baska arkadas mutlakaki dahil olmak isteyebilir diye

Katilamayacigimi bildirmek istedim.

Hepinize sevgiler

02/03/2012 16:34:00

Herkes Slmlar ben Kids cornerdan demet hamal görüştüm on buluşmamız icin ayın 11 Cumartesi müşaitler eğer sizlerde musaitseniz gorusebilirz:)

02/03/2012 16:35:00

Demet hanımla:)

02/03/2012 18:08:00

tamam benim için hafta içi daha uygun havaar kötü gştmezse bende varım

02/03/2012 21:35:00

Arkadaşlar ;

1- Belirlediğiniz buluşma günü benim için uygun değil (h.sonu oluşu nedeniyle)
2- İkinciyeninin bahsettiği diğer grupda bende var olduğum için(yani ikinci yeninin bahsettiği nedenle)
3-Yeni başlayacak(inşallah) girişimim için yoğun bir döneme giriyor oluşumdan

Bu düzenli oyun ablalı 2-3 yaş arası çocukların olduğu oyun grubuna katılamayacağımı bilginize sunarım :)

Sevgi ve selamlar..

02/04/2012 00:21:00

arkadaşlar ortak bir tarih belirleyelim orda olalım salı olur çarşamba olur cuma olur  herkes istediği tarihi söylesin ona göre anlaşalım.. isterseniz çarşamba yapalım diğer gruplada tanışmış oluruz ne dersiniz? acaba salı yada çarşamba günü için dilek hanımla konuşuldu mu ?

ikinci yeni çok iyi anlıyorum.. hayırlısı olsun o zaman diğer buluşmalarımız da görüşürüz inşallah:)

ervinin annesi hafta içi olur buluşmamız çünkü çoğunluk hafta içinden yana ..  sizde aramızda olabilirsiniz :)

02/04/2012 09:49:00

Mrblar ben konuşurum demiştim demet hanımla ama bana bı tarih vermeniz lazım bazı günler orda oyun gurupları başlamış çünkü ona göre ayarliyalim ben Cumartesi icin konuşmuştum ama haftasonun kimseye uymuyomus sanırım

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2 YAŞ OYUN GURUBU

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...