22 aylık oğlumla katılabileceğim oyun grubu arıyorum

08/24/2012 00:05:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: 22 aylık oğlumla katılabileceğim oyun grubu arıyorum

08/31/2012 15:21:00

Betül ben de arıyorum, pekçok kreşle görüştüm çok ilginçtir ki 2 yaşından sonra anneli grup yok baktıklarım arasında genelde anneli gruplar 2 yaş öncesi. psikologlar ise 2-3 yaş içn anneli öneriyor...Gerçi ben bizim yakın çevreye baktım ama sen bulursan beni de haberdar eder misin? Bu arada bulamadım dedim ama 1 tane var gymboree onun da fiyatı çok yüksek o yüzden ben düşünemedim onu.

09/01/2012 19:25:00

joyfull house-neşe erberk anaokuluna bakın derim.geçen sene kızımla gittik çok memnun kaldık hâlâ götürüyorum ;-)

09/01/2012 21:09:00

çiğdem joyfull house oyun grupları hafta sonları mı?

09/02/2012 16:57:00

betül-said.cebeci kısmını şimdi gördüm:-( paket programları var şeyma saatlik.

09/02/2012 19:32:00

valla önceki yazılardan okudaysanız ben de günlerdir  arıyorum, dikmen civarında bazı yerler var ama anne ile almıyorlar oyun grubuna. annesiz bile olsa saatlik fiyatlar çok yüksek. kızım iki buçuk yaşında ve sıkıntıdan çatlıyor, arkadaş istiyorum diye resmen yalvarıyor. çaresiz kaldık, çalıştığım için uzak yerlere de götüremiyorum, yapa çocuğun da varmış ama yine paket fiyatı uyguluyorlar ve ttaaa cinnahta.  şimdilik sanırım zorunlu olarak askıya alıyoruz bu oyun grubu arama işini, ama havalar biraz soğuyup da parklara gidemez olunca daha da fena olacak bebişlerimizin durumu:(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...