organik / bitkisel şampuan

05/20/2010 11:19:00

parabenler hakkındakileri okuyunca ister istemez biçok ünlü markayı artık kullanmak istemez oldum, mustela gibi.. bitkisel organik hangi şampuanı tavsiye edersiniz?

Ynt: organik / bitkisel şampuan

05/20/2010 11:40:00

Organik Kozmetik (Bebek) linki tıklarsanız sorunuzun cevabına ulaşabilirsiniz sanırım:) Sevgilerimle:)

05/21/2010 09:19:00

teşk ederim anneyazar. organicare kullanan var mı acaba? her zaman yerli üretim kullanmayı tercih ederim çünkü. başka tavsiyeleriniz varsa da olur.

05/21/2010 09:37:00

05/21/2010 11:00:00

evet evet var bebekler içinde 250 ml 27 tl ye almıştım çokta hoş kokuyor göz yakmıyor...

12/06/2010 14:33:00

Organik ve bitkisel arasında çok ciddi farklar vardır.Özellikle bebek ya da çocukların kullanımında bahsediyorsak..
Bitkisel esaslı kozmetikler içerik anlamında belirli bir yüzdede doğal ya da bitkisel ürün kullanmakla birlikte en az yüzde 10 ile yüzde 30 arasında doğallığı tartışılır malzemeler ve bağlayıcılar da kullanır.Çoğunun geçerli organik sertifikası yoktur.
Kullanılan içerik malzemesinin doğal ya da bitkisel  olması yetmez ; doğadaki yetişme koşullunun organik esaslara uygun olması ve tüm süreçlerin sertifikandırılması ve takip edilmesi ile organik sertifikaları ürünlere verilir.Bu anlamda organik kozmetik çok kıymetli ve az bulunur bir üründür.
Doğal ya da bitkisel olarak adı  geçen markalanmış ürünlerdense;  aktarlardan temin edebileceğiniz ürünlerle, kendinizin yapacağı karışımlar arasında çok ciddi farklar yoktur.
Nacizane tavsiyem DOĞRU sertifikalandırılmış gerçek organik kozmetiklerden bebeğinizi ya da çocuğunuzu faydalandırmak olur...
http://www.greengoods.com.tr/banyo-zamani/products.asp?pid=31842&cid=5171

04/12/2011 23:44:00

Türk firması olan Ersağ ürünlerini tavsiye ederim,hem şampuanını hemde diğer temizlik ürünlerini,benim ellerimde egzama sorunu vardı ve hala deterjan temasında artar ama bu ürünlerle geçti.El köpükleri,bulaşık deterjanları,yağ sökücüleri,losyonları ben hepsinden çok memnunum,ürünlri kaliteli ve sertifikalı...Bebek Şampuanı 300 ml ve 16.50 TL almak isteyen olursa bana mesaj atabilir...

03/10/2012 20:08:00

Organicum denenebilir ama Giovanni den çok çok memnun kaldım, Gratis mağazalarında varmış.

03/10/2012 20:14:00

Bebekler için de organicare ve Bella b diye iki marka biliyorum. Ikisi de iyi diyorlar.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Organik ürünlere meraklı olanların grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...