PÜF NOKTALAR...

<12>
02/18/2013 13:31:00

* zAYIFLAMAK İÇİN ÖNCELİKLE ZAMAN SABIR DİYET AKTİVİTE

1-  GÜNDE EN AZ 3 LİTRE SU
ilk günler o kadar zor su içtim ki çok zorlanmıştım sonra 1.5 LİTRE SUYUN İÇİNE
BİR ÇUBUK TARÇIN- BİRKAÇ KARANFİL- BİR DİLİM LİMON
ekledim..  Lezzetli bir su elde ettim:)

2-  1FİNCAN FORM ÇAYI 2 FİNCAN YEŞİLÇAY 
yeşilçay mutlaka bitki şeklinde olanlardan.. ve sadece demleme usulü.. kaynatmak yok..

3-  HAFTADA EN AZ 5 GÜN 1 SAAT YÜRÜYÜŞ

4- yemeklerde daima zeytinyağı kullanımı
1 kilo sebze pişirirken sadece 2yemek kaşıgı yag kullanılacak) 

5- meyveler daima posalı yenilcek

6- salamura ve aşırı tuzlu yiyeceklerde kacınılcak

VE MUTLAKA GÜN İÇİNDE NELER YEDİĞİMİZİ YAZICAZ... 

Ynt: PÜF NOKTALAR...

02/18/2013 18:54:00

Yoğurt tüketimi de çok önemli;yağ yakımını destekler.

02/19/2013 08:02:00

my_ladybird seni takipteyim bugün itibariyle bende diyetteyim (daha öncede diyetteydim ama 2,5 aydır ara vermiştim :(  ) Dün b-fit 3 aylık üyeliğimide yaptırdım, bu akşam başlıyorum. Hadi bakalım umutluyum, mutluyum. Doğum sonrası kalan kilolarımdan kurtulacağım. Gelişmelerden haberdar ederim.

02/19/2013 08:43:00

gelişmelerden mutlaka haberdar et bizi:) bende sık sık yazıcam takıpte kalıcam..

düzenli spor yapmak çok önemlı aslında... çok iyi olmuş inşlalah 3 ay duzenlı gıdersın b-fit'e...

evet AYSELciğimin dedıgı gibi yogurt bir mucıze yag yakımında çok önemli görevleri var.. ve doygunluk hıssetmede cok yararlı.

02/20/2013 07:31:00

Ayrıca spordan yarım saat sonra içilen sütte yağ yakımını hızlandırıyormuş.

02/20/2013 11:38:00

Ben sporu hep aç karna yapardım diyetisyenim hayır dedi yemeklerden 1 saat sonra falan yapılmalıymış.

02/21/2013 08:53:00

Diyetisyenim kalkar kalkmaz 50 kere ziplamami bunun metabolizmayi uyardigini soylemisti ;-)

Mide problemi yoksa gene ac karnina ilik sirkeli su icilecek.

bide ben bugun netten oryantal muzikler indirip dansettim baya iyi geldi ;-) su anda kalcam felaket yaniyo :-))))))

02/21/2013 10:48:00

Anteplilerde zıplarmış daha yiyeceklerine yer açmak için:) Ama demek ki doğru yapıyorlarmış:))) 

02/21/2013 21:30:00

Benim de diyetisyenim güne kefirle baslatiyor...sindirimi kolaylastiriyor

02/22/2013 15:04:00

değişik fikirler ögrenmek çok iyi oldu:)

02/22/2013 16:19:00

simdi aklima geldi ani tatli krizleri icin yogurdun icine tarcin dokup yeyin gozunuzu kapatinca sanki tatli yiyormussunuz gibi oluyor o tadi aliyorsunuz ;-) tarcin seker tadi veriyor yogurda :-P

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Diyet'teyim:) Diyet'tesin:) Diyet'teyiz:)

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...