PÜF NOKTALAR...

<12>

Ynt: PÜF NOKTALAR...

02/23/2013 10:46:00

Yogurt ve tarcinin da zayiflatici etkisi varmis

02/23/2013 13:30:00

yoğurt yerine tarçınlı sütte yapılabilir o da kan şekerini dengeleyici bir çözüm :)

03/04/2013 20:37:00

Kızlar bugüntvde selahattin dönmezin haftada 1,5kg verdiren çorba tarifini sizler için kaydettim :-)

1 adet enginar

1 adet patates

1adet soğan

4 diş sarımsak

1 yemek kaşığı zeytinyağı

1tatlıkaşığı hardal

Hepsini gözkararı suya atıp kaynayınca makinedn geçirin afiyet olsun :-)

03/04/2013 20:51:00

anamm ben bunu hardal olmadan memoya yapıorum çocuğum ondan mı zayıfladı yoksammmmm

03/05/2013 08:55:00

engianr metobolizmayı calıştıran hızlandıran bir güzellik aslında... Çiğddemcim tarif için çok tesekkurler::) 

03/20/2013 06:54:00

verdiğiniz çorba tarifiniN tanımda nasıl bir diyet uygulanıyo fikriniz var mı

03/20/2013 07:20:00

bu çorba sanırım ödem atma su tutma gibi durumlarda etkili olur..

03/22/2013 12:39:00

Sevgili Seçilden püf noktalar:)

hemen sizinle de paylaşalım dedik:)

**yemeklerden önce yenilen 1 tutam dereotu tokluk hiissi yaratıyormuş..

**günde 4-5 adet karanfil çiğneyip atmak vucuttaki toksinleri atıyormuş.

vee http://www.fitolmak.com/#axzz2OGsSfRxO  şu site varya neler saklı neler gizli.. reklamlara ıvır zıvırlara aldanmadan faydalı olabilcekler şeyler dolu..

03/22/2013 12:47:00

Belgin iyi ki yazdın bak.. ben düzelttim hemen.. şimdi bana doktorum 3 fincan form derken marka belirtmedi bende lipton almıştım ama o megersem içeriğinde sinameki olmayan formları kastetmiş tabı benım bu yanlışı arkadaşım düzeltti bizde rafta görünce böyle böyle anlattı sinamekinin sürekli alımlarda bagırsak tembelliği yaptıgını bahsetti ki bu da bilinen bişi ama bende lipton iyidir deyip öylesine okuyup dikkat etmememden kaynaklandı.. 

sonrasında zaten doktorumla konustum o da aynı şeyı söyledi günde tek fincan diye sınırladı hatta...

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Diyet'teyim:) Diyet'tesin:) Diyet'teyiz:)

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...