Acaba yanlış seçim mi ?

01/02/2013 07:29:00

http://www.nurturia.com.tr/lego-fun-with-bricks-4628/p/d/1370

Efe legolarla ilgileniyor diye baya araştırma yaptıktan sonra bu seti aldım ,3,5 yaşına yaklaştığı için duplo almak istemedim ,ama takıp çıkartmakta biraz zorlanıyor özellikle minil parçaları sakladım erken mi oldu, kullanan var mı ?

Ynt: Acaba yanlış seçim mi ?

01/02/2013 08:22:00

Yasemincim, biz de Rüya'ya 3 yaş doğumgünü hediyesi olarak 4+ lego almıştık, ilk başta zorlandı, hatta ben de pişman oldum önce, keşke duplo alsaydım diye...Ama, büyüyor bu veletler :)) Rüya son 6 aydır baya güzel oynamaya başladı...Tümüyle kendi başına çok birşey yapamıyor ama en azından takıp-çıkarma konusunda sıkıntısı kalmadı..basit şeyler yapabiliyor şu anda. 

01/02/2013 08:27:00

Evet aslında bende biraz ileri dönük olarak aldım ama ,ne bileyim ürktüm hep benden yardım isteyince zamanla eli güçlenecek o zaman ...Hayal gücü zaten iyi ondan yana şüphem yokda kuvvet biraz az :)

01/02/2013 08:37:00

duplo var mi peki?

ben o yaslar icin duployu uygun goruyorum hala.
kucuk parcalarda bos yere zorluk yasiyorlar, moralleri de bozuluyor, gerek yok.

01/02/2013 08:40:00

Duplo yok ,ama çakmalar var :) daha önceden aldıklarımız belki bir ara da duplo alabilirim çakmalar çok kolay çıkıyor çünkü neyse kafayı oyuncakla bozdum efe daha fazla ilgileniyor bu tarz şeylerle diye ...

01/02/2013 08:43:00

ama haklisin takmakta ve ne kadar lego alirsan al hicbir zaman yanlis secim olmaz :)

biz de cakma legolarla gittik uzun sure, sonra dayanamayip duplo da aldim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
LEGO

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...