6.ay günlük yeme programı

<123>

Ynt: 6.ay günlük yeme programı

07/29/2011 12:55:00

efenin_annesi bebişin çok güzel süt içiyor maşallah ..benimki günde 500cc anca içiyor yaa sinir oluyorum..100 cc içip diliyle ittiriyor biberonu her öğünde ..

07/29/2011 13:10:00

biz de ek gıdaya 4. ayda geçenlerdeniz çünkü anne sütü ve mama yiyordu bebeğim ek gıdadan sonra mamayı azalttık hatta bazı günler hiç yemiyor bizim beslenmemiz şöyle:

-sabah uyanınca anne sütü
-ara öğün meyve püresi veya bebe bisküvisi-meyve püresi karışımı (bugün bunun yerine kahvaltıya başadık milupa kahvaltı saati+pekmez+keçi peyniri+yumurta çok sevdik)
-öğleden önce anne sütü
-öğle mevsim sebzeleri,pirinç/bulgur veya irmik,zeytinyağıyla yapılmış sebze çorbası
-öğleden sonra anne sütü
-akşamüstü yoğurt ( bazen kendim mayalıyorum, bazen babymix veriyorum)
-akşam anne sütü
-akşam veya yatmadan önce muhallebi
-yatarken anne sütü veya 60cc aptamil

gece deliksiz 5,6'ya kadar uyuyor uyanınca emip tekrar 7-8'e kadar uyuyor ayrıca bu aralar emmeden uyumuyor eylülde işe başlayacağım ne yapacağım bilmiyorum

07/29/2011 13:22:00

biz hala düzen olusturamadık uykuyu çok seviyor bızdık helede sabahları ama bol bol emiyor

07/29/2011 13:34:00

maşallah emsin kuzucum :) ek gıda gerçekten zor sadece anne sütü alsaydı ben de 6. aydan önce başlamazdım

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ocak2011 Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...