lansinoh lanolin

11/03/2010 15:51:00

unnadodan ilk siparişimi vermiş bulunmaktayım  :)
lansinoh lanolin 56gr krem kargoyla beraber 25 liraya gelecek.Bugün eczanede sordum 37 tl dediler.
İhtiyacı olanlara duyurulur!!!

Ynt: lansinoh lanolin

11/08/2010 19:24:00

Feriha merhaba:)

Hala devam ediyor mu bilmiyorum ama ben Jokerden aldım geçenlerde %50 indirimde idi tüm lansinoh ürünleri.Lanolin i 18 Tl ye aldım..Avent ürünlerinde de %25 indirim vardı.Pompa vs. ihtiyacı olan varsa fiyatlar çok avantajlı:)

11/08/2010 19:24:00

Feriha merhaba:)

Hala devam ediyor mu bilmiyorum ama ben Jokerden aldım geçenlerde %50 indirimde idi tüm lansinoh ürünleri.Lanolin i 18 Tl ye aldım..Avent ürünlerinde de %25 indirim vardı.Pompa vs. ihtiyacı olan varsa fiyatlar çok avantajlı:)

11/08/2010 19:38:00

merhaba, 2ay catlak ile mucadele etmis biri olarak ben lansinohtan fayda goremedm ve garmastan ile iyilestim... Kisiden kisiye degisebilir ama cok almamakta fayda var...

11/08/2010 20:47:00

garmastan çatlakları tamamen geçiriyor mu?

11/08/2010 22:47:00

Selam arkadaşlar..

Ben doğumdan bu yana lansinoh kullanıyorum..Gerçekten rahatlatıcı bir ürün olduğunu düşünüyorum..
İlk 1 ay çatlak olmadı bende..ama bebişimin saat başı hatta yarım saatte bir emmek istediği bu dönemde bir de pompayla çekip stok yapmaya çalışınca fecii şekilde yara oldular göğüslerime..
çatlak diyemiem yara ciğer gibi kıpkırmızı..
lansinoh a devam ettim,,bephantene,,madecassol ve bi dolu anne formülü denedim tık demedi..ağlayarak emzirdim 2 hafta neredeyse..
son 1 haftadır garmastan kullanıyorum,,bana gerçekten çok iyi geldi,,kademeli olarak ağrımıaa zalttı,,yaralarımı ,yileştirdi..Hala biraz acıyor ama birkaç güne kalmaz o da gecer diye tahmin ediyorum..
Böyle konular kişiden kişiye deişiyor anladığım kadarıyla Zeynep arkadaşım,,benim sorunumu çözdü..

11/11/2010 08:43:00

evicap kapsüllerden deneyin.gerçekten çok işe yarıyo.

11/23/2010 10:58:00

bende almıştım mart ayında 21 lira, çok az kullandım gerek kalmadı çok şükür.. artanı bi iki kere pişik olmuştu bebeğim ona kullandım çok iyi geliyor pişiklere.. ama yine arttı baya son kullanma tarihi 10.2011 eşim o zamana kadar bi bebeğimiz daha olursa kardayız demişti de saçmalama demiştim, 2011in 6. ayında yine doğum yapıcam şaka gerçek oldu :( :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...