Arzununnnnn (Arzu_arda) yakışıklı,güzel kirpikli,güzel yüzlü baldan tatlı minik oğlu Ardanın doğum günüüüüüüüüü :))

<123>

Ynt: Arzununnnnn (Arzu_arda) yakışıklı,güzel kirpikli,güzel yüzlü baldan tatlı minik oğlu Ardanın doğum günüüüüüüüüü :))

04/12/2012 10:53:00

Arda cımm nice mutlu yılların olsun yeni yaşında bol bol ye oyna ve uyu :) öpüyorum seni kocaman arzucum seni de tebrik ederimmm musmutttluuu senelerrrr

Ynt: Arzununnnnn (Arzu_arda) yakışıklı,güzel kirpikli,güzel yüzlü baldan tatlı minik oğlu Ardanın doğum günüüüüüüüüü :))

04/12/2012 10:55:00

ardaaaaa  şeker küpüüüü çoook mutlu sağlıklı huzur dolu yılların olsuuun mutlu yılllarr arzuu senide tebrik ederim cnm 1 yılı geride bıraktın çalsın davullarrr

04/12/2012 11:14:00

mutlu yıllarr ardaa kuzusuuuuuuu :)

yeni yaşında mamalarını bolll bolll afiyetle ye anneyi üzme cnm benim
ii ki doğdunn mutlu yıllarr yakışıklı kuzuuuuuu.

öptük,seviyoruzz sizi :)

04/12/2012 11:19:00

nice güzel seneleirn olsun...
iyiki doğmuşsunnnnn :))

04/12/2012 11:21:00

iyi ki doğdunnn ardaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:-))iyi ki annene gelmişsin:-))))))nice mutlu yıllara:-))

04/12/2012 11:46:00

doğum kutlu olsun ardacım mutlu yıllarr:))

04/12/2012 11:57:00

nilşafak:)) önce sana sonra tüm annelere teşekkür ediyorum iyiki varsınız nurturia anneleri siz olmasanız ben napardım ,iyi kötü günlerimizi burada paylaştık başım sıkışınca ilk çaldığım kapı oldunuz ,beni her konuda yalnız bırakmadınız hepinize tek tek teşekkür ediyorum...

04/12/2012 20:01:00

Arda m,yakışıklı paşa oğlum iyi ki doğdun.Ömrün uzun,bahtın açık olsun,yüzün hep gülsün.

Arzu cum anneliğinin ilk yılı kutlu olsun.Allah yavrunla geçireceğin uzunnnn yıllar nasip etsin.

Öpüyoruzzz Asya ileeee

04/13/2012 08:22:00

Yakışıklı, afacan, anasının kuzusu Arda ilk yaşın kutlu olsun. Bir, iki, üç  derken rakamları çoğaldkça yaşının, yaşam sana hep daha fazla güzellikler, sağlıklar ve mutluluklar versin. Oğlunla birlikte sevgi dolu nice seneler Arzu...

04/13/2012 08:35:00

nice nice mutlu sağlıklı huzurlu az ağlamalı yılların olsun Arda ;) Arzu seninde anneliğinin ilk yılını kutlarım.ilkler hep özeldir tadını çıkar ;)

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...