Arzununnnnn (Arzu_arda) yakışıklı,güzel kirpikli,güzel yüzlü baldan tatlı minik oğlu Ardanın doğum günüüüüüüüüü :))

<123>

Ynt: Arzununnnnn (Arzu_arda) yakışıklı,güzel kirpikli,güzel yüzlü baldan tatlı minik oğlu Ardanın doğum günüüüüüüüüü :))

04/13/2012 10:08:00

tatlı arda yaramaz arda doğum günün kutlu bahtın açık ömrün hayırlı ve uzun olsun :)

Ynt: Arzununnnnn (Arzu_arda) yakışıklı,güzel kirpikli,güzel yüzlü baldan tatlı minik oğlu Ardanın doğum günüüüüüüüüü :))

04/13/2012 10:29:00

ayy çok heyecanlıymış bir yaş olduğuna inanamasamda iyiki doğurmuşum gerçekten Allah herkesin kuzusunu sağlıkla büyümeyi nasip etsin iyiki varlar iyiki doğurmuşuz ne mutlu anne olabilene valla

04/14/2012 09:11:00

yakışıklı ali arda'mız doğum günün kutlu olsun, adaşın ve ben sana ömrün boyunca güzellikler diliyoruz tatlım,arzucum yeni yaşınız hayırlı olsun güzel seneler diliyorum...

04/15/2012 22:58:00

nice senelere :)

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...