HEDİYE: Özel eğitim için iPad uygulaması

12/11/2012 17:18:00

Elimizde otizmli, hiç konuşamayan veya konuşma zorluğu çekenler için geliştirilen profesyonel bir TÜRKÇE AAC (Artırılmış Alternatif İletişim) uygulaması bulunuyor. Bu uygulamanın fiyatı 179. 99 TL, ayrıca Türkçe seslendirme için de 15 TL liralık hediye kartı hediye edeceğiz.

Özel eğitim konusunda çalışanlar, özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklarımızın aileleri ya da bu ailelerin tanıdıkları lütfen ilgilendiğiniz uygulamanın altına yorum bırakın ya da bize mail atın. Elimizde şu anda sadece 1 uygulama olduğu için 16.Aralık.2012 tarihine kadar yorum yapanlar arasından random.org ile belirleyeceğimiz 1 kişiye promo kodu ulaştırabileceğiz.

16.Aralık.2012 tarihinde hediye edeceğimiz uygulamaya yorum bırakmak için tıklayın:

http://www.onlineanne.com/2012/12/11/ozel-egitim-destegine-ihtiyac-duyan-cocuklarimiza-yilbasi-hediyesi-16-aralik-2012/

Ynt: HEDİYE: Özel eğitim için iPad uygulaması

12/13/2012 08:52:00

Yılbaşı hediyesine katılım için son 2 gün kaldığını hatırlatmak istedik. Bu uygulamanın gerçekten de ihtiyacı olan bir aileye/sınıfa gitmesini istiyoruz.

Bu arada, Türkiye'de tablet ile özel eğitim sınıfında ders veren bir eğitimciyle de röportaj yaptık. Fırsatınız olursa okumanızı tavsiye ederiz

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...