Sıkılaşmak İsteyenler Buraya

<123>
05/28/2011 06:49:00

Zayıfım ama sıkı değilim, silüetim istediğim formda değil diyen annelerimizin mekanı

Ynt: Sıkılaşmak İsteyenler Buraya

05/28/2011 07:17:00

Evet ben ben.dogumdan onceki kiyafetlwrime girebiliyorum tek fark pantolanlardan pirtlayan koca bir gobek kocam da hic sevmiyor gobekli hatunlari.kizimi birakip spora da gidemiyorum ne yapmaliyim bilmiyorum?

05/28/2011 07:19:00

Bak işte burası bana uygun mekan sıkılaşmam şart benim:)

05/28/2011 07:41:00

takipçiyim,kesinlikle sıkılaşmam lazım,göbek ve üst bacak bölümü bıngıl bıngıl ıyyyy!!!!

05/28/2011 07:42:00

Bende göbek yok şükür ama bacaklarımın sıkılaşması şart:(

05/28/2011 08:28:00

berenim evde misin haftaiçleri, çalışıyor musun?
eğer evdeysen haftaiçi ebru şallının yaptırdığı pilatesi öneririm,ama en basitinden başlaman gerekiyor.Şu andakiler ağır gelebilir. Çok profesyonel yaptırmadığını söyleyenler var onu bilemem ama madem dışarı gidemiyorsun hiç yoktan iyidir diye düşünüyorum.
www.ebrusallitan.com.tr adresinde eski tv yayınlarının kayıtları var,yeni başlayanlar için olanlarından başlayabilirsin. ben işe başlamadan 5 hafta düzenli yaptım faydasını görmüştüm,işe başlayınca kaldı ama.

05/28/2011 08:43:00

ben de ben de..eski kıyafetlerime giriyorum ama göbiş herşeyden çıkmaya meraklı..gitsin artık..........

05/28/2011 09:07:00

Meltem su anda cqlismiyorum evdeyim.firsat yaratmaya calisacam gercelten ise yaritor demek.hamile kalmadan yapiyordum ama tam anlamiyla yapamiyorum gibi geliyordu.deniyecem tesekkurler

05/28/2011 09:19:00

Ben de hamileliğimden önceki tüm kıyafetlerime sığıyorum ama göbeğim üst ve yanlardan fırtlayıveriyor:( Yürürken bıngıl bıngıl ediyor.
Bacaklarım incecik,çöp gibi, göbeğim kocaman. Aynı bir can simidi gibi belimin etrafını sarmış durumda. Bu halde fiziğim çok komik görünüyor.

01/04/2012 10:31:00

Herkese merhaba,

Nurturia üyesi olalı kısa bir zaman oldu. Genelde okuyucuydum ama bu grubu görür görmez ve özellikle de ezgi_nin göbeği için can simidi gibi tabirini okuyunca bu gruba girmem lazım dedim. Çünkü bir süredir benzer sıkıntıdan muzdarip halde ve aynı ifadeyi kullanarak çevremdekileri bunaltıyorum. En sonunda eşim internetten araştırsana dedi ve kendimi burada buldum. Ben niye daha önceden düşünmediysem!

01/04/2012 12:02:00

merhaba bayanlar ,
ebru sallının sıtesıne baktım ama konukların oldugu kısmlar var konularyla bıraz konusup platese mı gecıyor, zıra 10dak kadar baktım sohbet devm edıyor, ılerı alamıyoruz oturup hepsını ızlemk lazım platesı bulmak ııcn, bulan varsa su vıdeoda da var dermı acaba?

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Sonrası Kilo Verme

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...