geceleri gündüz vakti gibi yaşıyoruz

11/22/2010 01:57:00

bebeğim gece uyuması gereken süreyi tam tersi gündüz uyuyor. bu duruum hayatımızı alt üst etti.her nekadar düzene koymaya çalışsakta bunu başaramadık.gerçekten bizim için çok zor zamanlar.bebeğime tek başıma baktığım için çok zorlanıyorum.bu konuda daha tecrübeli annelerin yardımını beklıyorum.çünkü bu konuda çok tecrübesizim..........

Ynt: geceleri gündüz vakti gibi yaşıyoruz

11/22/2010 08:06:00

ben bu sorunu tam 1,5 yıl çektim.uygulamadığım yöntem kalmamıştı.oyun oynamak istiyodu şükürki ağlaması yoktu.sabah uykuya dalıyodu oda yorgunluktan.eşimi işe uğurladıktan sonra bende uyuyodum bi kaç saat.eczanaye ağlaya ağlaya gidip uyku şurubu istediğimi bile hatırlıyorum.beynine sinir sistemine zararı olabileceğinden doktorda eczacıda vermediler.sonra sonra düzeldi.ama kabus gibiydi vampir gibi geceleri ayaktaydı.hiç bi yöntem işe yaramadı.sadece sabır sabır sabır.

11/22/2010 11:10:00

bizde bu sorunu yasiyoruz bebeyi her aksam oniki bir civari gibi uyuyorr buda bizim icin cok zor bizde babayla yaniz bakiyoruz bebeyimize baba calistii icin aksam yatmak zorunda ve ben mesayeye kaliyorumm isallah duzene giririz alah hepimize kolaylik versiinn

11/22/2010 16:09:00

amin demektan baska caremiz yok

11/23/2010 11:16:00

bende 8 aydır çekiyorum bu derdi 12den önce kesinlikle uyumuyor uykusu da uyku değil yarım saatte bi uyanıyor herşei deniyoruz ne çare.. ben kader diyorum artık büyüyene kadar çekeceğim kabullendim

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Uyku Sorunları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...