yanık ve su

05/31/2010 08:23:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: yanık ve su

05/31/2010 08:33:00

Olayı biliyorum geçmiş olsun tekrar  bu başlığı anlamadım ama:) Neyi soruyorsun ne diyorsun arkadaşım atladım mı onu da anlamadım???

05/31/2010 08:39:00

Cevap veriyorum sadece bir satır gözüküyordu ona istinaden yukarıdaki soruyu yazdım,atlamış oldum yani:)

Ben sana diyeyim şimdi.Dikkatsiz olmak kötü evet ama hepimizin başına geliyor,bir seferinde aynı su olayını biz yaşadık durmadan ağlıyor meğerse susamış.

Ben de Berki sıcak suyla yaktım.Üstelik boğuyordum.

Ama şimdi kendine tavrın yüzünden kızıyorum sana arkadaşım.Alsınlar o zaman çocukları bizden.Kendine gel bakimm hep diyorum birlikte büyüyoruz diye,sen Aylin için en özel kişisin kendi anneni düşün anlarsın.hata yapabiliriz çünkü insanız .(anneler de insandır ve hata yapabilirler)O unuttu bunları sen kendine bunu yaparsan bu akşam Aylin'e hayrın olmaz lütfen toparlan artık

05/31/2010 10:19:00

su olayını bir kere ben de yaşamıştım. emziriyorum doymuyor, uyumuyor... mızıldanıp duruyor gecenin bir yarısı... meğerse susamış, sonradan farkettim. ufaktı daha o zaman. şimdi ayağa kalkıp "su-su" diye mutfağın kapısına gidiyor :) küçükken bebekleri anlamak çok zor, bir şekilde çözeceğiz. herkes yaşıyor bunları, kendine kızmana gerek yok ;)

bu arada yanık için geçmiş olsun... biraz acı olsa da, tecrübe oluyor... bundan sonra yaşanmaz inşallah...

05/31/2010 14:46:00

ozgecim oluyor oyle uzme o kadar kendini. bu sabah kucagimdayken masanin kosesine bir carptim ki cocugun ayagini gozyasiyla agladi kuzum.

05/31/2010 15:33:00

Özgecim çok geçmiş olsun, ancak lütfen kendini suçlama. Bu arada Ada neredeyse 2 yaşına bitirecek hala geceleri ağlayarak uyandığında bazen ne olduğunu çözemiyoruz. Misal dün gece yattıktan 1.5 saat sonra kısa kollu penye body ve altında çok ince bir pijama alt ile yatmış olmasına rağmen çığlık çığlığa uyandığında sıcaktan fenalaştığını anlamamız, pijamayı fora edip, pencereyi açmamız neredeyse 10 dakikamızı aldı :( Bebekliğinden beri sıcağa gelemez ve biz yine mevsim dönümünde bunu atladık. Böyle böyle öğreniyoruz biz de anneliği, lütfen sıkma canını.

05/31/2010 16:54:00

Cok gecmis olsun. Yuklenme kendine bu kadar, su olayini biz de yasamistik bir kere, sonrasinda her agladiginda hemen su vermistim:) insan hergun birseyler ogreniyor, nolur uzme kendini...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...