Kalori arttırmaca

02/02/2012 13:44:00

Köfteye ceviz koysak muhallebisine beyin? 

Ynt: Kalori arttırmaca

02/02/2012 13:55:00

beyin derken???

02/02/2012 13:56:00

ıykkk özgeeeeee

02/02/2012 13:58:00

Kajuyu yiyebiliyor yumuşak olduğu için, bir de köme (cevizli sucuk) seviyor bizim sıpa, kendi yiyebildiği için hoşuna gidiyor, paketi hemen görebildiği bir yere değil de, sanki yedirmek istemiyormuşum gibi fırın üstüne yerleştirdim. Kucağıma tırmanıp gösterip istiyor. Arada az şekerli bol cevizli kek, bol peynirli poğaça.

02/02/2012 14:12:00

Aaa benimki bir köfteyi yese bende birşeyler kakalamakiçin uğraşırım herhalde. KArıştrıdığınız zaman anlamıyorlar mı? Ben asla yapamıyorum bunu

02/02/2012 14:14:00

Ince ogutulmus cevizi yogurda kattigim oluyor. Findik yagi, uzum cekirdegi yagi ve fistik ezmesinden (findik, uzum cekirdegi, ceviz ve fistik ezmelerinde farkli oranlarda omega 3, 6, 9 vark bir ya da ikisini hic pisirmeden kati bir corba yapip katinca yedigi her kasigi kardan sayiyorum.

Tahinin tadini sevmedi ne yaptiysam.

Bir de hindistan cevizi yagi, cocuklarin gelisiminde faydali olan doymus yagi iceren saglikli bir secenek gibi geliyor bana. Tadi da cok belirsiz.

Benim kalori arttiricilarim bunlar fakat dedigim gibi muhim olan cocugu masaya oturtabilip bir seyler yemesini saglamak.

02/02/2012 14:17:00

Tahin demiş Meryem, tahin pekmez karıştırıp küçük ekmeklerin üstüne sürdüm, anneanne çikolatası diye kakaladım. Ne yazık ki çikolata diye birşeyin varlığından haberdar benimki.

02/02/2012 20:29:00

Bir kalori bombasi tarifi veriiim mi? Yaptigim ve yemeyen cocuk cikmadi valla;)

Bildigimiz krebi yapin, icine incecik tahin pekmez surun, ustune de muz dilimleri ekleyin, sikica durum yapipdilim dilim kurdan saplayarak kesin. Tiril kafalar kurdanla yemeye bayiliyor ve goturyorlar kalori bombasini :)))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Aç bebeler grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...