Oneri: denemedigim yol kalmadi" Isabella filliozat

08/25/2012 07:46:00

Bu zamana kadar okuduğum en iyi cocuk egitimi kitabı. Ornekler karikaturize edilmiş ve akılda kalıcı. Süper süper diyorum

Ynt: Oneri: denemedigim yol kalmadi" Isabella filliozat

08/25/2012 07:58:00

evet bahsetmiştin yazınca hatırladım bak..laflar uçup gidiyor..iyi oldu bu grup..

ben de tracy hogg fanatiğiyim..yöntemleri uygulanabilir ve oldukça yol gösterici..

08/25/2012 08:01:00

bende şöyle bir problem var, bilmiyorum kendimle mi alakalı.. kitapları da filimleri de bitirdikten sonra hatırlamıyorum.. yani simdi mahallenin en mutlu yumurcagını okuyorum, eger o gün okudugum sayfada yazan seyi uygulayabiliyorsam tamamdır, kalıcı. ama degilse hooop ucup gidiyor. bir de cok kitap gibi yapıyorlar ya sayfalarca, sanırım ondan..

08/26/2012 11:28:00

aynı sorun bende de var...ayy bi kitap okudum çok güzel diyorum ne diyorlar adını da yazarını da hatırlayamıyorum üstelik yeni okumuş oluyorum....neyse ki içerik az da olsa kalıyor aklımda:)ÇOCUĞUNUZLA İŞBİRLİĞİ YAPABİLME....http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=44935#Scene_1  ; bence güzel ve faydalı

08/26/2012 12:03:00

a süper bir kitap gibi duruyor, tanıtımına baktım da... aslında bu kitap Ragıp için gerekli. Anlayamadığım bir inatlaşma var Bennuyla arasında. Tamam, sorun bizim kızda olabilir ama, ebeveynlerin kafalarına uygun çözüm yolları bulabilmesi için çok okuyup araştırması gerek diye dşünüyorum..

08/31/2012 13:00:00

"denemediğim yol kalmadı" yı ankara d&r da bulamadım özdilek de varmış belki netten alırım.elim boş dönmeyeyim diye şunu aldım http://www.kitapelinizde.com/kitap/682514/cinsel_hayatinizi_degistirin_bu_gece_susan_crain_bakos.htm

sanki işe yarıyor looo :)

09/01/2012 19:12:00

oo feyzanım.. süpersin...
ben alayım da, benimki "bugece değil, "yılbaşı gibi" olacaktır.. ama öğrenmekten birsey çıkmaz tabiii :))

09/01/2012 19:16:00

ha bir de d&rdan sipariş vereyim dedim, baktım ki daha ucuz orada.. bi yamukluk mu var yoksa?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bir kitap soracağım/ önereceğim.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...