meraklianne.blogspot.com (Meraklı anne ve kızı) :)

04/13/2011 10:44:00

Merhabalar,

Hamileliğimden önce editör olarak çalışıyordum.

Hamileliğimle birlikte ise kendi bloğumda günlük tarzı yazılar yazıyorum :)

Meslek icabı yazı yazmayı çok seviyorum. Yazdığım yazıları paylaşmak da ayrı bir keyif!

Ynt: meraklianne.blogspot.com (Meraklı anne ve kızı) :)

04/13/2011 11:46:00

Ben de deli oluyodum, girememeye ama DNS ayarlarınızda ufak bir değişiklik yapınca tüm blogları görüntülebiliyorsun :)

Kısaca Blogspotlara girebilme'yi anlatayım :)) Umarım işinize yarar..

Direk bağlantınızı seçiyorsunuz ya da ağ bağlantıma sağ tıklayıp özelliklere tıklıyorsun.
Ordan bağlantınıza gidip kablolu veya kablosuz bağlantı hangisini kullanıyorsnaız tıklıyorsun.
Özelliklere tıklıyorsun.
Ağ bağlantısı iletişim kuralları TCP/IP'yi tıklayıp;
en alttaki aşağaıdaki 'DNS adreslerini kullan'ın ilk satırına 156.154.70.22, , ikinci satırına 156.154.71.22 yazıp tamam diyip çıkıyoruz ve blogspotlara girişimiz serbest...

FOTOĞRAFLI ANLATIM:

04/13/2011 19:45:00

Hay allah :) Olsun, belki yardımcı olabilirler.. :)

04/27/2011 13:27:00

Bende şimdi blogunuzu inceledim ve yazdığınız son yazıları okudum.Anlatım tarzınız ve yazıların akışı süper.

04/27/2011 13:30:00

selam bloglarınız çok güzel.mavilim bu şablonları nasıl aktrıyoruz biliyor musun?

04/27/2011 21:01:00

Blogun design kismindan add a gadget kismina tikliyorsun.Burada basics diye bir liste cikacak karsiniza.buradan html/java linkini tikladiginiza bir kutucuk acilir.oraya begendiginiz sablonun html kodunu kopyalayip yapistirin ve daha sonra save basarak kaydedin.umarim aciklayici anlatabilmisimdir.aklina takilan birsey olursa yine yardimci olmaya calisirim..

04/28/2011 08:04:00

teşekkür ederim hepinize, yazmak güzel, okunmak ondan güzel :)
izleyici özelliğini açmam gerek sanırım, bi denicem gün içinde..
sizlerin de bloğu varsa ben de izlemk isterim :)))

04/28/2011 11:56:00

zeynepsudekaya.blogspot.com sizin kadar profosyenel ve iyi olmasakta seve seve bekleriz :))

04/28/2011 12:07:00

blogun design kısmı neresi oluyor acaba?

04/28/2011 12:51:00

bahargülce,desıgn yani tasarım bölümü,bloguna giriş yaptıktan sonra dashboard sayfasında bulunuyor.Daha açıklayacı olmak adına new post-edit posts-comments-settings-design-monetize-stats şeklinde yatay bir sıra bulunuyor.buradan desıgn bölümüe tıklıyorsun.devamı anlattığım gibi..

04/28/2011 15:28:00

Geldim bile :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
BLOG SAHİBİ NURTURİA ÜYELERİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...