Ufak dukan sırları

<12>
01/04/2012 10:15:00

Acil durumları daha kolay atlatmak için dukansal sırlar...

Ynt: Ufak dukan sırları

01/04/2012 10:18:00

Acı sos...Bir aşamadan sonra yenemez hale gelen ızgara tavuğu yiyebilmenin tek yolu.

Tarçın...metabolizma hızlandırdığı gibi çakma sıcak çikolatama lezzet veriyor

Kimyon...dukan köftesini lezzetli kılan canım baharatım

Elma Krom Çayı...bulmak çok güç ama tuvalet meselesine iyi geliyor

Goji Berry...Meyve alternatifi. tadı kekremsi ama iyi geliyor atıştırmak adına

Polonez hindi füme...kahvaltılarda çözümüm. Light dil peynirine sarıp çakma sigara böreği yapıyorum

Balık...eskiden hiç düşkün değildim şimdi sabah akşam yiyebilirim...

01/04/2012 10:58:00

Geçen gün, yoğurda tarçın katarak yedim :) Hiç fena değildi en azından birazcık şeker katmıştı :)

Kimyon dukandan önce de vazgeçilmezimdi. Doğum yaptıktan sonra nimetlerini keşfettim.

Geçen gün çok aradım ama Elma Krom Çayı bulamadım. Fakat Doğadan' ın yeni bir ürünü çıkmış. Elma Kromlu Form Çayı adı altında. Onu aldım çok memnunum :)

Goji Berry aklımda ama henüz alamadım. Ama almam lazım çünkü ben atıştımak istiyorum :))

Polonez hindi fümeyi başlangıçta keşfettim, aslında polonez tavuk jambonu da hiç fena değil.

Gerçekten balık olmasa ne yapardım bilmiyorumm

01/04/2012 11:17:00

yeşil zaten elma krom çayı dediğimiz o :)))

01/04/2012 11:31:00

Elma krom çayını migrosta buldum ben, aklınızda olsun

01/04/2012 12:03:00

He ben de elma krom ayrı var sandıydım :) e iyi o zaman boş yere hayıflanmayayım :)

01/04/2012 12:05:00

yalnız uyarayım çok ciddi ishale neden olabiliyor, ilk denemeni evde olduğun zaman yap ;)

01/04/2012 12:08:00

o cayi hala iciyorum hala, midemi agritiyor cokca, sizde de oluyor mu?

tarcin tatli icin iyi alternatif, tskler.

01/04/2012 13:30:00

ATAKTA KABIZLIĞI ONLEMEK

• Double the amount of oat bran that you are eating each day to three tablespoons.
  • Yulaf kepeğini 3 yemek kaşığına çıkarın
  • Add a tablespoon of wheat bran as wheat bran has a different composition to oat bran.  It is high in insoluble fiber.
  • Bir yemek kaşığı buğday kepeği ekleyin diyetie
  • Drink a glass of ice cold water first thing in the morning and then have a hot drink.  The ice cold drink is an official Dukan Diet recommendation, the addition of the hot drink is mine.  I think the alternating temperature helps but this is not based on anything other than my own experiences.
  • Sabah uyanır uyanmaz bir bardak buz gibi su ve hemen ardından sıcak/ılık su için
  • Make sure you are drinking 2 liters of fluids per day.
  • Günde 2 litre sıvı aldığınızdan emin olun
  • Eat a tablespoon of goji berries each day.
  • Her gün bir yemek kaşığı goji berry yiyin
  • Avoid carbonated drinks as this cause bloating and gas
  • Karın gerginliği ve gaz yapacağı için gazlı içeceklerden uzak durun.
  • Do some sets of ten of abdominal crunches.
  • 10 tane mekik çekin
  • If none of these tips help ask your pharmist or doctor for a mild laxative. Hiçbiri işe yaramaz ise doktorunuzdan hafif bir mushil isteyin

In the Cruise Phase

SEYİR Evresi

In additon to all of the above

Yukarıdakilere ek olarak

• Make sure that you are eating plenty of green vegetables on PV days
  • SP günlerinde yeşil sebze yemeye dikkat edin
  • Increase to two tablespoons of goji berries on PV days.
  • SP gunlerinde gunde 2 kaşık goji berry yiyin
  • Have one teaspoon of linseeds/flaxseeds per day but avoid if your weight loss plateaus.
  • Bir çay kaşığı keten tohumu tüketin. Ama durgunluk yaşıyorsanız bunu yapmayın (2 haftadır aynı kiloda olmak gibi)
  • Again if none of these tips help ask your pharmist or doctor for a mild laxative.
hiçbiri işe yaramaz ise hafif bir müsil isteyin doktorunuzdan

01/04/2012 16:56:00

yulaf kepeği kabızlığı önlüyor mu? ona göre kızıma da yedireceğim yaptığım dukan ekmeklerinden.

01/05/2012 07:38:00

evet yulaf genel olarak iyi bir bağırsak yumuşatıcıdır

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dukan Diyeti

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...