ETSTur'da Erken Rezervasyon Başlamış

<1234>

Ynt: ETSTur'da Erken Rezervasyon Başlamış

01/07/2011 10:25:00

alitunanın annesii,  ben gördüm senin oğluşunu yakından, öyle huysuz bir çocuk gibi falan durmuyor, bence gidebilirsiniz hep beraber, yazık çocuk da faydalansın denizden.
yalnız tatilde rahat etmen için bir tavsiye, sakın yedi yemedi mevzusuna takılma, ne istiyorsa onu yesin, ne zman istiyorsa, sonuçta onun da tatili di mi ama?      zaten düzen bir şekilde şaşıyor, gelince biraz özen göstermek gerekiyor, ama bartudan gözlemlediğim her tatil müthiş değişimler oluyor, en basitinden kendisi yüzmeyi bildiğini ve yüzebildiğini zannediyor :)) çok eğlenceli oluyor onu seyretmek, fotorafını çekmek fln.

bazı tatil köylerinin içinde, özellikle antalya tarafındakilerde, çocuk parkı+lunapark oluyor, eğlemek için oldukça faydalı, gerçi bize antalya yazın çok sıcak geliyor ama sevenler tercih edebilir.

bir de biz bartu uyuyunca odaya gitmiyoruz, onu pusetinde yatırıyoruz biz de oturup kağıt oynuyoruz, yürüyüş yapıyoruz, merkeze yakınsak oraya gidiyoruz.

01/07/2011 15:12:00

Aso;
Ayvalık Şirinkent'te sen neredesin?

01/07/2011 18:55:00

ben de altınovaya çok yakınım.etap altıneli geçince :)))

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...