PRATİK BİLGİLER : Temizlik

03/16/2011 14:19:00

*Bakır eşyalarınızın parlamasını istiyorsanız, onları sirke ya da limon ve tuz ile ovun

*Ahşap eşyalarınızı temizlemek için sirke ve zeytinyağı (bir kaç damla) karışımı hazırlayın. Eşyalarınız hem temizlenecek hem de parlayacaktır.

*Çekmeceleri içini boşaltmadan temizlemek istiyorsanız, elektrik süpürgesinin ucuna ince bir çorap geçirin.

*Elbisenize sakız yapışırsa, naylon torbanın içerisinde buzluğa koyun. Bir saat bekletin ve çıkartın. Kolayca çıkacaktır.

*Halıya sakız yapışırsa üzerinde buz torbası gezdirin

Ynt: PRATİK BİLGİLER : Temizlik

03/20/2011 20:32:00

benden de bir pratik leke çıkarma açık renk halı lekelendi mi beyaz çif damlatıp  silin..ve iyice durulayın leke kayboluyor

03/20/2011 20:33:00

aklıma bi tane daha geldi pronto yapışmış bant lekelerini çıkartıyor.

03/26/2011 02:14:00

Merhabalar,
Beyaz mutfak mermer tezgahta ki limon lekeleri nasıl çıkarabilirim.Bilen var mıdır?

02/24/2012 09:36:00

anneler çaydanlığı eldemi yıkıyorsunuz makinedemi? ben geçen makineye attım + su lekeleriyle birlikte dahada kirli çıktı :( elde yıkamakta zor geliyor ama mecburen yıkadım. siz nasıl yapıyorsunuz?

02/24/2012 22:38:00

ben caydanligin ust kismini temizlerken icine camasirlari yikamak icin kullandigim omo matikten koyuyorum su ekliyorum ve kaynatiyorum cay lekelerini cikartiyor ayna gibi parliyor

02/24/2012 22:42:00

içini ve dışını çamaşır suyunda bekletiyorum temizleniyor

02/24/2012 22:50:00

disini cifliyorum camasir suyunuda denerim

02/24/2012 22:53:00

koltuklarin deri yerlerini parlatmak icin yaptiginiz guzel bir formul varmi acaba

03/15/2012 14:50:00

evet bu soruya katılıyorum: Koltukların açık renk deri yerlerini nasıl temizleyebiliriz? Benim temizlikçi arap sabunu iyidir diyor, deniyor ama sonucu ben beğenmiyorum :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
 PRATİK BİLGİLER

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...