Korupark Kıpraşma

02/07/2013 18:11:00

9 Şubat cumartesi saat 14:00 de Korupark avm de buluşalım.Gelmek isteyen anneler gelin buyrun 

Ynt: Korupark Kıpraşma

02/10/2013 02:38:00

Merhaba,

Oncelikle korupark kıprasması gerceklesmedi. Sanırım talep azlıgı ve bu carsamba yapılacak yemek nedeniyle.

Bu gruba henuz uye olmakla beraber antalyada yasayan, mudanya ya ailemin( anne baba) yanina misafir olarak gelen bir anneyim. Burada bulundugum surecte bursanin guzel annelerini tanimak, oglum ve kendim icinarkadaslik ortami yaratmak isterim. bir sonraki tarihimiz belli olmamakla beraber uzun zamandir arkadasligimiz olan Semra hanimla yapacagiz kıprasmayı. Tarihimiz belli olunca paylasmak ve sizlerle de tanısmak isterim.

Semraya ilgi ve alakası icin ayrıca tesekkur ediyorum.

02/10/2013 02:39:00

Gorusmek uzere.

02/10/2013 07:18:00

Aslında benim açımdan oğluşumun hasta olması sebebiyle gelemedim :( Birde Cumartesi olması biraz engellemiş olabilir gelmek isteyenleri diye düşünüyorum Korupark hafta sonu kalabalık oluyor çünkü...Eğer müsait olursanız Çarşamba akşamı sizi de bekleriz,Çarşamba gündüzleri ve Cumartesi gündüzleri de oyun grubu için buluşuluyor :) Henüz Semra ile de yüzyüze tanışamadık umarım yemekte görüşeceğiz :)

02/12/2013 08:51:00

Carsamba aksam bizim icin zor gozukuyor. Umarim baska bir gun gorusuruz. Nazik davetiniz icin tesekkurler.

02/12/2013 09:00:00

Ne demek...Umarım en kısa zamanda görüşürüz :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
"BURSA" lı Anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...