Mudo indirimi başladı

07/02/2010 08:30:00

Bugün Mudo'da %50'ye varan indirim başlamış.

Ynt: Mudo indirimi başladı

07/02/2010 08:36:00

aman yaa, varan varan, diyolar, bi gidiyosun zaten indirim oncesinden farkli urunler buluyosun, hadi onlardan begeneyim diyosun seciyosun aa bi bakiyosun ona yuzde 20 yapilmis. yuzde 50 nerde diyosun, bi avuc bisi gosteriyolar, onu da begenmiyosun zaten.
mudo, yanlis anlama, bu lafim sana degil :)
son gunlerde telef oldum da indirim indirim dolanmaktan, her yerden bi indirim haberi geliyor, ama sonuc hayalkirikligi oluyor. sanirim gercek indirimleri henuz baslamadi markalarin.

07/02/2010 08:41:00

Katılıyorum sana aynen bende o durumdayım. Mothercare ve Gap'e gittim. Ya bir şey kalmamış yada fiyatları  düşmemiş.
Bu arada Kartal Real'in yanında bir outlet var. Mango, Beymen, Park Bravo, Gap gibi bir kaç marka daha var. Çok uygun fiyatlar ben bugün oraya bir uğrayacağım.
Özellikle mangoda kot etekler falan 9tl falan gibi rakamlar var. Tavsiye ederim.

07/02/2010 15:33:00

insanları dükkanlara çekiyorlar, zaten birşey kalmamış diye hayıflanırken madem geldim şunu alayım diyorsun çıkıyorsun ..olay bundan ibaret sanırım :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...