İzmirde çocuk cerrahı?

02/16/2011 16:52:00

Merhabalar 3,5aylık bebeğim var makat bölgesinde bir aydır geçmeyen bir şişlik var sivilce gibi geçen haft doktora götürdüm anal fistül olabileceğini bir çocuk cerrahına götürmem gerektiğini söyledi.Anal fistül hakkında biraz araştırma yaptığımda kesin çözümün ameliyat olduğunu ve uzman ellerde tecrübeli hekimlerce yapılması gerektiği yazıyor.Üniversite hastanelerinde tam gün yasasından dolayı doçent yada profesörlerden özel randevu alamıyoruz bildiğiniz çocuk cerrahları varsa İzmir de yardımcı olursanız sevinirim .

Ynt: İzmirde çocuk cerrahı?

di 6Y
02/16/2011 17:16:00

Karsıyaka da muayenehanesi olan Dr.Aydın Mevsim. Biz kime sorsak iki kisiden biri onun adını verdi.

Ynt: İzmirde çocuk cerrahı?

02/17/2011 10:31:00

öncelikle geçmiş olsun,benim de oğlum anal atrezi ile doğdu maalesef doğduğundan beri iki ameliyat oldu önümüzdeki günlerde bir tane daha olacak.Biz üniversite hastanesindeki doktorumuza çok güvendik size tavsiyem üniversite hastanesi doktorlarından birini tercih etmeniz yönünde olacak çünkü o kadar çok vaka geliyor ki oralara inanamazsınız bir o kadar da tecrübe getiriyor tabi bu da beraberinde.Umarım miniğiniz bir an önce sağlığına kavuşur

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...