Buluşma

<123>

Ynt: Buluşma

07/01/2010 12:14:00

gidiş pazara kaldı gibi.
siz programı yapın. biz gitmemiş olursak buluşalım.
anneyazar var o da bu taraflarda oturuyor.

07/02/2010 06:39:00

Hava durumuna baktım; gayet güzel ve güneşe doyabileceğimiz bir gün gibi gözüküyor:) 31 derece..

Ahlatlıbel'e ne dersiniz? Ya da baska oneriniz varsa bana uyar.. 

Buarada yok mu başka gelmek isteyeeen?:)

07/02/2010 15:04:00

Arkadaslar kimseden tekrar ses cikmadi.. Yogunsunuz sanirim. Telefonumu birakayim. Arayan olursa atlariz bulusuruz. Biz cumartesi oglumla musaitiz:)

0533.306.54.11

opuldunuz,

Serpil

buluştunuzmu kızlar

07/04/2010 08:53:00

kızlar cumartesi buluştunuzmuuu,kaçırdımmı?çınar hasta bidahakine kesinlikle sizinleyim

07/04/2010 13:34:00

Buluşamadık snmylc :( Bizim kız diş çıkarıyordu 2 gündür uykusuzdum. Zaten kimseden de ses çıkmamış. Kaçırmadın yani:)
Ama en kısa zamanda ayarlayalım bi buluşma...

07/05/2010 09:05:00

Kimseden ses çıkmamış lafına alınırım:)) Ben numaramı bıraktım. İsteyenle bulusuruz diye.. Arayan olmadı. Bizde oglumla babasini ve baska arkadaslarimizi da alarak Nissh'e gittik. Orada Efe'ye 2 tane arkadas bulduk. Birinin adı Eda'ydı. Minigim Eda Eda diyip durdu:)) Guzelce eglendiler.

Bence 2 kisi de olsa bulusalim arkadaslar. İllahi 5-10 kisi olmamiza gerek yok. Minikler bir guzel oynarlar..

Herkese iyi haftalar buarada..

07/05/2010 09:28:00

cheunalcımmm; zaten senin msjına kimse cvp vermemiş anlamında yazmıştım kimseden ses çıkmamış diye:) Alınma yani:)
Aslında ben seni arayıp, Yasemin'in kızı Ekin'in doğumgününe gidelim diyecektim ama, c.tesi öğlen olmuştu. Başka bir plan yapmışsındır diye aramadım.(nitekim yapılmış,Nissh'e gidilmiş:)
Bu arada evet 2 kişi de olsa buluşalım:) Yanlız, kimler haftaiçi müsait?

07/05/2010 09:28:00

Başak gitmiş Ekin'in doğumgününe:)

07/06/2010 10:19:00

Tamam alinmayayim o zaman:)  Bize hsonu daha uygun. .H. ici 19:30dan sonra ancak musait oluyoruzki bu da biraz gec sanki..

07/12/2010 14:33:00

Nihayet büyük gün geldi. Kızım artık AYlıktan çıkıp YAŞına girecek:) Zaman nasıl da su gibi akıp gitti... Çok heyecanlıyım, aklımda binbir türlü fikir var. Aslında bir ev partisi düzenleyip, masayı şöööyle bir donatayım dedim. Sonra aklıma nurturia annelerim geldi. Yok yok açık hava partisi olsun dedim:)
Evet, herkesin gelebileceği, bebelerin rahat rahat hoplayıp zıplayabileceği bir açık hava partisi:) Aslında d.günümüz 21 temmuz ama çarşamba gününe denk geldiği için biz bir önceki hafta sonu yapmaya karar verdik. Yani 17 temmuz cumartesi ya da18 temmuz pazar.
Şimdi; Kızımızın bu ilk doğumgününde bizlerle beraber olmak isteyen(düğün davetiyesi gibi oldu:) Nurturia annelerim varsa, onlara hangi günün daha uygun olacağını yazabilirlermi acaba? Aslında bunu yeni bir buluşma organizasyonu gibi de düşünebiliriz. Zeynep Duru'nun d.günü de, ekmek kadayıfının üstüne kaymak misali olur:)
Hadi bekliyorum yorumları :))))))))

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Çankaya anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...