Selam

Ynt: Selam

12/01/2011 20:35:00

:-) şimdi yeshim den gelen msj ı cevapladım, o da tık yok diye serzenişteydi:-))

12/01/2011 20:41:00

tık yapalım ozaman:)

12/01/2011 20:45:00

Ben tanışmayı çok isterim ancak çalışıyorum ve sadece hafta sonları olabilir, bir de hep şunu düşünüyorum kızımla dışarda bir yere gittiğimizde asla oturamıyorum, mama sandalyesinde ya da arabasında oturup da biraz nefes aldıran bir çocuk olmadı hiç.Oyun salonlarında da hep onunla oynamamızı bekler..Sizin çocuklarınız nasıl o anlamda:-((( Acaba eşlerle gelsek de eşler çocuklara bakarken biz biraz kaynatsak diye düşünüyorum ben..  DİYE YAZMIŞTIM BEN DAHA ÖNCE

12/01/2011 20:50:00

:)) hı okudum onu ben.çocuklu gelelim şekerim benim kızım senin kızın elinden tutar oynar:) kaynaşsınlar yahu.benim kocanın bu aralar hafta sonları full işi. onu beklersem Naz abla olur:)

12/01/2011 20:54:00

çOK TEŞEKKÜR EDERİM öZGÜ:)))))

12/01/2011 20:55:00

rica efenim:)

12/01/2011 20:57:00

Elbette çocuklu gelelim de ben arada cee yapar kaçarım artık masaya:-))  yer,  mekan önerileri bekleniyor o halde, kızımın uyku düzeni dolayısıyla sabah uyar bana, öğlen tek uyku uyuyor artık ve uykudan kalktığında akşam yemeği hazırlıkları dolayısıyla off oluyoruz :-) yeshimden fenerbahçe  teklifi gelmiş görmüşsündür

12/01/2011 21:02:00

gördüm evet güzel teklif:) bize de sabah uygun en uykuyu almış hali:) ondan sonra hiç uyumadığı için hep uykulu

12/01/2011 21:10:00

Ne zamandır içime dert olan bir konu var arkadaşlar... Tanem ile ilgili. Tanem 7 aylık iken tel sarar yapıyordu, gel gel yapıyordu... Şimdi 11.5 aylık.. tüm marifetlerini unuttuğu gibi yeni birşeyler de öğretemiyorum:( Sadece öpücük atmayı taklit ediyor ve bir de dili ile lak lak hareketini:((( oyuncaklarını azalttım.. bir iki tane ortalıkta oluyor, diğerleri toplandı, belli periyotlarda ortalıkta dolaşan oyuncaklar değişiyor... Örneğin çok tekrar etmeme rağmen top nerede dediğimde topa uzanmıyor, bakmıyor... ilk zamanlar bir sürü oyuncak arasından çocuk ayırd edemiyordur diyordum.. ama objeleri azaltmam da işe yaramadı. bunun yanı sıra kapı zili çaldığında çılgınca glerek ve heyecanlanarak tepki veriyor.. Ya da konuşan köpekçik ses çıkadığında keza öyle... TV çok açılmaz bizim evde.. ama haspel kader açık olduğu zamanlarda herhangi bir görüntü onu heyecanlandıra biliyor.. Belli bir reklam vb yok ama... Gözlerimin içine bakarak benimle iletişim kuruyor, ara sıra anneyi öp komutuma da yanıt veriyor.. Ama ismine tepki beklediğimin çok altında..

Sizce endişe etmeli miyim?? Dr umuz ile bunu henüz konuşmadım... ama rutin kontrollerimizde gelişiminin iyi olduğunu söylüyor... En son kontrolde ismine bakıyor mu diye sorduğunda ben yanıt vermeden babamız evet evet dedi, o ara araya hastalıkla ilgili sorular girdi falan derken bu konuyu konuşma fırsatı bulamadım..

Sizin kuzuların 1 yaş civarı nasıldı? ha ilk kontrolümüzde dr umuz ile bunu konuşacağım ama geçen kontrolde konuşamadım diye de çok huzursuzum..

12/01/2011 21:13:00

söylediklerini yapıyor ve seni anlıyorsa sorun yok. yapmak istemediği için yapmıyordur. önemli olan seni anlaması.bunu sorular kısmında paylaşsana güzel yorumlar gelir rahatlarsın

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
40 yaş ve üzeri anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...