Selam

Ynt: Selam

12/01/2011 21:24:00

Özgücüm; işte mesele de bu... Beni ne kadar anladığını bilmiyorum... Bazen o kadar ilgisiz oluyor ki, mümkün değil neye odaklı ise ondan kafa kaldırıp da benim söylediğimi yapmıyor.. ben şaklabanlık yaptıkça, anneeee çok komiksin der gibi yüzüme bakıyor:) ama komutlara aldırış etmiyor... Haklısın, sorular kısmına da yazayım bu arada...

12/01/2011 21:34:00

yani Naz bilgisayar gibi biraz. kaydediyor ve beklenmedik anda çıkarıyor hafızadan. ama sana birkaç örnek verebilirim söylediklerimi anlama konusunda. mesela, kollarını kaldır diyorum üstünü çıkarırken kaldırıyor. yere düşen bir oyuncağını al yerden diyorumalıyor, bütün hayır dediklerimi anlıyor. ısır ekmeği diyorum ısırıyor bütün yutmuyor. hep oyun esnasında yapıyorsan ilgisi belki orda olduğu için umursamıyor doğru zamanlar değil belki de Fundacım. ama en ufak bir şüphe varsa kafanda mutlaka çöz. bizim söylediklerimize aldırma. ama evham yapıp gereksiz panik yok oki:)

12/01/2011 21:38:00

göz teması varsa da çok korkma derim ben

12/02/2011 08:18:00

Sanırım benim endişemin temelini Kayın biraderin oğlunda ortaya çıkan yaygın gelişim bozukluğu oluşturuyor... Ama açıkçası böyle endişe içinde olmaktan rahatsız değilim... Onlar ilk zamanlar kabullenmediler ve çocuk neredeyse otizm in eşiğinde özel eğitime başladı... Şimdi durumu gayet iyi.. Ben de o huzursuzlukla herşeyi takar oldum. 20 gün sonra ilk kontrolümüz... Umarım hiç birşey yok herşey yolunda diye çıkarız dr umuzun yanından.. Çok teşekkür ederim arkadaşlar ..

12/02/2011 21:59:00

Merhaba herkese;

40+ istanbul anneleri olarak 11 aralık pazar günü Özgü  nün( Turkuaz_naz )  evinde buluşmayı düşünüyoruz, diğer İstanbul anneleri siz ne dersiniz buna? Ev olmasını tercih ettik çünkü hava malum çok soğuk, dışarda bir mekanda oyun ablaları da olsa aklımız hep çocuklarımızda kalacak ve odaklanamayacağız buluşmaya, ev daha sıcak ve güvenli geldi bize...eğer siz de sıcak bakıyorsanız bu fikrimize, zamanı ortaklaşa kararlaştırabiliriz...Ben sabah saatlerini tercih ederim çünkü kızım tek uyku uyuyor öğleden sonramız uyku mahmurluğu ve yemek hazırlıklarıyla geçiyor.. Selamlar herkese

12/03/2011 08:24:00

:-) 12.-14 arasını ben de uydurablirim, kızım zaten genelde öğlen uykusuna 14 te başlıyor...o gün biraz daha geç uyur sorun olmaz benim için..

12/03/2011 08:35:00

fundacığım bence diğer arkadaşların dediği gibi bunu çok fazla kafana takma ama yinede bir uzmandan fikrini alman en doğrusu.çünkü bizler her ne dersek deyelim yinede seni en tatmin edecek yanıt bu işin uzmanından gelecektir.salı günü inşallah görüşürsek tekrardan bu konuyu konuşuruz.sevgiler

12/03/2011 20:30:00

ev 2 oda 1 salon 3 çocuk :) herkes bir odaya çekilir uyuturuz minikleri saate siz karar verin

12/05/2011 11:41:00

Arkadaşlar pazar bana zor gene de bir ayarlamaya çaışacağım. Özgü 'nün evi nerede acaba

12/05/2011 11:46:00

merhaba yeshim,, msj atarsan  Özgü ye sana tarif eder sanırım

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
40 yaş ve üzeri anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...