Selam

Ynt: Selam

03/14/2011 13:19:00

Bundan bir ay önce ilk mesajımı yazarken, meğer hamileymişim. Ancak, sevincimiz kısa sürdü ve geçen hafta küçük bebeğimi kaybettim. Doktorum ve dostlarım, ilk 12 haftanın kritik olduğunu ve genetik bozukluğu olan bebeklerin bu dönemi çoğunlukla geçemediğini söyleyerek beni teselli ettiler. Yaşımın da etkili olabileceğini düşünmeden edemiyorum. Umarım bir kez daha sağlıklı bir bebek nasip olur...

03/15/2011 09:44:00

Dilkoz merhaba
Seni çok iyi anlıyorum.
Hiç üzülme. Ayni şey benim de başıma geldi.
Benim ilk hamileliğimdi. Dünya başıma yıkılmıştı. Gittiğim iki doktor da "iyi ki düşmüş, büyük olasılıkla genetik bozukluğu vardı dediler"
Ayrıca bunun çok sık olduğunu yaşla ilgisi olmadığını (çünkü ben de yaşa takılmıştım) ve akabinde hemen hamile kalacağımı söylemişlerdi. Öyle de oldu. Şimdi dünya tatlısı bir kızım var.
Darısı senin de ikinciye inşallah.

03/16/2011 23:06:00

ah dileköz. çok üzüldüm. ama doğal seleksiyon diyorlar işte buna. genciz yapıcaz 2. bebeklerimizi. çok geçmiş olsun.

04/23/2011 11:11:00

Selam Arkadaşlar... Ben de tam 40 yalında ilk bebeğimi dünyaya getiren bir anneyiim:))) Kızım şimdi 4 aylık...Ziraat Mühendisiyim, ama İsteyerek evde olanlardanım, çalışmıyorum.. Kızımı Tüp bebek yöntemi ile aldım kollarıma... Keşke bir fırsatım daha olsa da bir tane daha yapabilsem.. ama çok çooook zor... 40+ anne olmak ayrı bir sorumluluk zaten:)))  

06/26/2011 20:51:00

ben yapıcam quality 2.yi 43ümde:) kızıma kardeş olsun istiyorum ama bakalım allah doğur der mi o yaşta onu bilmiyorum:)

09/14/2011 08:05:00

selam arkadaşlar bende şu anda 40 yaşındayım ve 13 aylık oğlum var yanlız olmadığıma sevindim .1 yıldır evde ücretsiz izindeydim yeni işe başladım evde olmayı isterdim.bebeğime zamanım az kalıyor tam gün çalışıyorum neyseki süt izni 1yaş 3 ay olana kadar devam ediyormuş bu bile güzel

11/18/2011 11:46:00

Merhabalar İsmim Ebru.izmir'de yasıyorum.bende 1970 dogumluyum.buyuk oğlum 13 küçük oğlum 2 yasında.15 yıllık bankacılık hayatından sonra şimdi evdeyim.benim gibisi yoktur dıyordun neysemi sizler varmıştınız. Sevgiler

11/18/2011 14:33:00

:)) Hadi hareketlendirelim bu başlığı arkadaşlar... +40 anne olmuşları bulmuşken:)))

11/18/2011 21:56:00

hareketlenmiş burası ne güzel:) tekrar tanıtayım kendimi ozaman:) Özgü ismim. 71 doğumluyum istanbulda yaşıyorum. ekonometrisyenim. son olarak finans direktörlüğü yaparak 17 senelik iş hayatımı jubile yaparak şimdilik bitrdim:) tam zamanlı anneyim. kızım 2 yaşına gelince 2. çocuğumu düşünüyorum. umarım yani:)

11/18/2011 23:15:00

selam...arkadaşlarımdan medona yı gruba davet ettim...Zira kendisi menapozla ilgili

http://www.nurturia.com.tr/questions/tag/menopoz/1 başlatmış...Bunu konuşmak için erken bence...medona gruba gel....bak burada menopozun lafı geçmiyor herkes 2. den bahsediyor:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
40 yaş ve üzeri anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...