Selam

Ynt: Selam

11/22/2011 22:40:00

ah ah dün gibi hatırlıyorum 20yaşımı oscar wilde ne demiş. I know what is to be young, but you dont know what it is to be old:) çok mu abarttım:)

11/22/2011 22:44:00

Yoook ne abartması; aksine tam da cuk olmuş:)

Neclacım memnun oldum:9

11/22/2011 22:48:00

valla ben şu doğum kilolarımı verip eski halime dönünce en fazla 25im zaten:) ruhum öyle. ama gel görki yapıştı bu zallahın cezası kilolar:)

11/22/2011 22:52:00

:((((((((((( benim de öylee... Hani bodur tavuk her daim piliç hikayesi... minyonum.. asla yaşımda görmüyor kimse.. ammaaaa 36 dan 40 a terfi edip te onlarla da bütünleşince motive olamiyoruM:D:D

11/22/2011 22:57:00

iyisin gene şekerim sen. boyum 1.71 benim 36 beden 53 kilo bi kadındım doğumdan önce. kızımdn yana değil ama bedensel değişmlerden dolayı zor bir gebelik geçirdim.hikayem uzun:) 40 kilo aldım ben. alışık olmadığım bir kiloda ve görüntüdeyim şuan tek moralimi bozan o. yoksa gerçekten 30unda anca dersin:) ah bir zayıflasam zaman ayırıp:)

11/23/2011 16:10:00

Ben de 9 kilo almıştım hamileliğim boyunca.. ama bende bir de tüp bebek tedavisinde aldığım kilolar vardı... Şimdi hamile kaldığım kilodayım ammaaa o tedavi kiloları duruyor:( 53 ile tedaviye başladım.. Hamile olduğumu öğrendiğimde 61 kilo idim.. Şimdide 61 kiloyum.. Boyum 1.57:)))))

Özgücüm kıyamam sana :( Ben de bedensel zorluklardan dolayı çok zor bir hamilelik geçidim. 5. aydan sonra neredeyse sürekli yattım bel ağrılarından.. ve her ay idrar yolu enf. nedeniyle hastanede 1 hafta yatarak geçti... Ama sen ciddi bedensel değişim yaşamışsın... Ama verirsin yaw.. sadece zaman ve motivasyon lazım:)) ne kii, bizde hem zaman hem motivasyon ganiiiii :D:D:D

11/23/2011 16:50:00

sorma funda. marmaristeydim ablamın yanında naz 16 haftalıkken. zaten 4 tane fıtığım vardı ama zayıf olduğum için zorlamıyordu. datçadan deniz dönüşü bir kitlendim arabaya ayaklarımı 12 yaşındaki yiğenim kaldırıp koydu. suna pek uysal gibiydim 2 kat. ayakta duramıyordum bacaklarım kesilip yere düşüyordum. tekerlekli sanldeyle ile geldim uçaklla. eşimin karşılamaya gelğindeki yüzünü hiç unutamam:) kireç olmuştu adam beni görünce. tam 2 ay yattım.sonra da ağırlaştığım için hiç yürüyüş falan yapamadım. ama çok şükürki kızımhep sağlıklıydı hamilelimde. yürüşlerime bir başlasam hepsi gidecek kiloların ama zamana ihtiyacım var.

11/23/2011 17:23:00

NAz sağlıklı ya en büyük mutluluk en büyük motivasyon bu.. Tüm bebeklerimiz sağlıkla büyüsünler, biz nasıl olsa bulur bir çaresini bakarız...  Havalar ısınsın yürürüz bebişlerle beraber:)

11/24/2011 08:53:00

Ankara'daki anneler listesine devam...

Funda (Tanem Su)    1-

Nihal (Çınar)    2-

Ayşen (Alp)     3-

Sibel (Mira)     4-

Çiğdem (Selin)     5-

11/24/2011 08:55:00

Bu ne tuhaf bir mesaj olmuş ya:)), numaralar isimlerden sonra.

Neyse, hepimiz anladık nasıl olsa:))

Selamlar,

ç.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
40 yaş ve üzeri anneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...