Bırcı'mızın Canımızın Doğum Günüsü!!!!

Ynt: Bırcı'mızın Canımızın Doğum Günüsü!!!!

07/20/2011 06:40:00

İnsanların yüzlerinin ve gözlerinin rengi aynı olmasa da ;göz yaşlarının rengi hep aynıdır.Göz yaşları ile yoğrulan bu dünyada göz yaşı olmayan NİCE YILLARA…"

07/20/2011 06:44:00

Sen hediyelerin en güzeline layıksın sözcüklerin en özeline. İyiki doğdun.

07/20/2011 06:44:00

Senin hesap gücün benden daha iyi ama hemen şipşak bir hesaplama yapar isem 2 sene +3 aydır tanıyorum seni. Dostumsun seviyorum seni. Iyi ki doğmuşsun , iyi ki tanımışım seni. Canım Ayaz'ınla , eşinle ve tüm sevdiklerinle nice sağlıklı , mutlu , huzurlu seneler dilerim.

07/20/2011 06:46:00

Bırcııı yeni yaşın sana uğur getirsin arkadaşım:)

07/20/2011 06:47:00

Sevgi kelebeeem, Bırcı... Seni, felaketlerinle, trafolarınla, tropikal yağmurlarınla sevdik... İyi ki doğdun, iyi ki varsın... Ha bir de zırt pırt birkaçımızı ekmeksiz yeme olayın var ya afiyet olsun, yarasın :))) Doğum günün kutlu olsun...

07/20/2011 06:49:00

olsun ayısı hastalansın.Doğum günün kutlu oyuncak dişleri büyüsün şokomeli eyilsin bayramda kimse para vermesin bisikletinin tekeri patlasın geceleri öcüler kovalasın olsun patlasın şekeri çamura düşsün anneleri onları hep dövsün misketleri kaybolsun çay bardağını ellesin cıss topuSeni üzenlerin

kutlayalımbunuYazacaklarım satırlara sığmaz en iyisi

olsunYılların sormadığı yolların yontmadığı,dostların unutmadığı bir ömür için bu yıl başlangıç

olsunPastanın dilimlerinde yoktur gözüm onu üfleyecek olan onu anlamlı kılacak olan kişi değerlidir benim için hayatımın kreması,bal kaymağı nice yıllar

07/20/2011 06:50:00

Burcucum dogum günün kutlu olsun arkadasim
nice saglikli mutlu yillara insallah
her sey hayal ettiginden de güzel olsun

07/20/2011 06:50:00

Mutlu seneler burcucan:)iyi ki dogdun!

07/20/2011 06:51:00

..yok bakalım..doğum günün kutlu olsun..ve unutma her geçen gün ölüme yaklaşıyorsun..yani ortada kutlanacak bişey hadi doğum günün kutlu olsun.
sevgilerin en güzeli ile yoğrul,
yaşamından olsun.
bir yıl daha geçiyor
 yorgun,ama
ama  coşkun,

doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce, sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene

07/20/2011 06:54:00

Bir bir devirdin yılları 70 e geldin bakalım nereye kadar gidecek:)

olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsınamaFarkında mısın biraz daha yaşlandın,

olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsınamaDedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın! MUTLU YILLARFarkında mısın biraz daha yaşlandın,

doğum günün özür dilerim affetgeldi şimdi aklıma evet yokSıradan bir mesaj yollamak bana yakışmaz hatta mesajla olmaz bu iş arkanı dön bak ne var orda birşey

OLSUNKUTLU etrafında hayallerin olsun, doğum günün seninPastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin,

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...